HELIOTROPO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 24 x 38 mm, neapdorotas laisvos netaisyklingos formos.

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus heliotropo mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. Odinė virvutė nėra ilgaamžė, tačiau ją pridedame tam, kad galėtumėte iš karto nešioti įsigytą pakabuką ir juo džiaugtis.

  Pakabuko nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabuko skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Heliotropą

  Senovės graikai tikėjo, jog heliotropas padeda savo šeimininkui bendrauti su žemės ir vandenų dievais ir suteikia ilgą gyvenimą. Indijoje ir Egipte jis ir dabar laikomas stipriu gydomuoju akmeniu, kuris padeda išvengti ligų ir atstumia priešus. Krikščioniškos tautos laikė, jog raudonos dėmės akmenyje - tai Kristaus kraujo, tekančio žemės gyslomis, lašai. Taip heliotropui buvo suteikiama magiška reikšmė. Romos kareiviai nešiojo jį kaip priemonę nuo kraujavimo.

  Heliotropas susijęs su poveikiu kitiems žmonėms, gamtai. Tai mokslininkų, išminčių, magų ir alchemikų akmuo. Jis suteikia energijos, fizinio ir intelektualinio gyvybingumo, užtikrintumo, pasitenkinimo, drąsos, neleidžia meluoti nei Jums, nei Jūsų pašnekovui. Jį nešiojančio žmogaus neramus protas aprimsta ir koncentruojasi ties reikalingais dalykais. Heliotropas padeda apsispręsti svarbiais gyvenimo klausimais, atsipalaiduoti, nebūti agresyviu, vengti bereikalingos rizikos, moko atsargumo ir kantrybės. Jis saugo nuo priešlaikinės mirties, katastrofų, bei nesuteikia laimės meilėje.

  Plačiau apie Heliotropo mineralą skaitykite skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.