Prekių katalogas

HELIOTROPO DONUTAS

 • HELIOTROPO DONUTAS

  18 
  23  Sutaupykite 5 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus heliotropo mineralas
  Matmenys
  4 cm skersmuo
  Apdirbimas
  nugludintas diskas
 • Donutas pagamintas iš natūralaus heliotropo mineralo. Parduodamas kartu su juoda virvele

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Heliotropą

  Senovės graikai tikėjo, jog heliotropas padeda savo šeimininkui bendrauti su žemės ir vandenų dievais ir suteikia ilgą gyvenimą. Indijoje ir Egipte jis ir dabar laikomas stipriu gydomuoju akmeniu, kuris padeda išvengti ligų ir atstumia priešus. Krikščioniškos tautos laikė, jog raudonos dėmės akmenyje - tai Kristaus kraujo, tekančio žemės gyslomis, lašai. Taip heliotropui buvo suteikiama magiška reikšmė. Romos kareiviai nešiojo jį kaip priemonę nuo kraujavimo.

  Heliotropas susijęs su poveikiu kitiems žmonėms, gamtai. Tai mokslininkų, išminčių, magų ir alchemikų akmuo. Jis suteikia energijos, fizinio ir intelektualinio gyvybingumo, užtikrintumo, pasitenkinimo, drąsos, neleidžia meluoti nei Jums, nei Jūsų pašnekovui. Jį nešiojančio žmogaus neramus protas aprimsta ir koncentruojasi ties reikalingais dalykais. Heliotropas padeda apsispręsti svarbiais gyvenimo klausimais, atsipalaiduoti, nebūti agresyviu, vengti bereikalingos rizikos, moko atsargumo ir kantrybės. Jis saugo nuo priešlaikinės mirties, katastrofų.

  Plačiau apie Heliotropo mineralą skaitykite skyrelyje  HELIOTROPAS.