Michael Gienger
GYDOMŲJŲ AKMENŲ VAISTINĖ

  • Kraunamos nuotraukos
  • „Gydomųjų akmenų vaistinė“ - tai mineralų terapijos klasikos veikalas. Ji bus vertinga tiek mūsų tradicinės medicinos atstovams, tiek mokslininkams, susiduriantiems su mineralais. Ji bus nepakeičiama visiems, kurie domisi mineralų gydomosiomis savybėmis ar užsiima netradicine medicina.

    „Gydomųjų akmenų vaistinės“ tikslas – iš milžiniško gydomųjų akmenų srauto (kai kurios knygos išvardija per 700 atskirų akmenų) išskirti tuos akmenis, kuriuos prasminga naudoti namų sąlygomis. Rodonitas tinka gydyti žaizdas ar įgėlus vabzdžiui, heliotropas – nuo peršalimų ar uždegimų, pirito saulė – nuo skausmo".

    Kaip sako pats knygos autorius Michael Gienger: "Ne kiekvienai slogai reikia gydytojo, o padidėjusios išlaidos sveikatos apsaugai tarytum rekomenduoja rūpestingai elgtis su savo kūnu ir gerove. Didėjantis ligų sukėlėjų atsparumas antibiotikams ir kitiems vaistams taip pat ragina šiuos medikamentus vartoti ekstremaliu atveju, o paprastus sutrikimus gydyti natūraliai. Kaip natūralus gydymo metodas be šalutinio poveikio ir (teisingai naudojant akmenis) nenuodingas, mineralų terapija labai tinka kasdienei pagalbai".