GRANATO IR PIRITO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  35 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus granato ir pirito mineralų. Suverta ant gumelės, lengva užsidėti ir patogu nešioti.

  Mineralų dydis: 12 mm briaunuoti rutuliukai (granatas), 6 x 8 mm netaisyklingi kvadratėliai (piritas)
  Tinkama nešioti: 15 cm riešui

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Granatą

  Senovėje granatai (piropas ir almandinas) buvo vadinami kurbunkulais. Legendose jie vadinami akmenimis, šviečiančiais naktyje. Viduramžiais jie buvo laikomi didvyrių, įveikiančių išbandymus, akmeniu, kurį jie nešiodavo ant krūtinės arba kalavijo rankenoje, kad stiprintų valią, saugotų nuo sužeidimų, pritrauktų dievų palaiminimą, sėkmę ir turtą.

  Buvo įprasta dėti juos ant atvirų žaizdų susižeidus ir po pagalve, kad apsisaugoti nuo košmarų. Laikoma, kad jie padeda nuo depresijų, o taip pat esant psichosomatiniams sutrikimams bei sutrikus stuburo pusiausvyrai.

  Šiaurės ir Pietų Amerikos indėnai, majai, actekai, Afrikos genčių vyriausieji juos garbino kaip gydančius, itin greitą poveikį turinčius, akmenis.
  Prekyboje dažniausiai sutinkami piropas ir almandinas vadinami tiesiog granatais.

  Visų granatų tema – aktyvi savirealizacija. Jų bendra funkcija – suaktyvinti vidinės ugnies įsižiebimą tam, kuris gali ją panaudoti. Tai reiškia, kad nei granatai, nei bet kas kitas negali suaktyvinti ugnies, kurios kibirkšties žmogus neturi.

  Vidinė ugnis suaktyvinama darbais, o ne galvojimu apie darbus. Vadinasi, granatai dirba su aktyviais žmonėmis, pilnai išnaudojančiais savo potencialą, žinančiais savo tikslą. Jų energiją granatai suaktyvina pridėdami prie turimos dar ir savąją. Šitaip efektyviau pasiekiamas rezultatas.

  Neįmanoma įkurti ugnies šlapiuose pelenuose, vadinasi, vangiam tinginiui. Todėl patogų gyvenimą mėgstančiam žmogui, kuris laukia, kad kiti už jį atliktų tai, ką jis pats privalo, kuris pratęs naudotis kitų darbo vaisiais, raudoni granatai sukels „vidinį niežulį“, nerimą ar net sumaištį.

  Granatų grupės akmenys nepadeda rasti gyvenimo tikslo, todėl netinka vietos gyvenime nerandantiems. Jie nepadeda suprasti savo tikslų motyvų, nes tuo užsiima opalų šeima. Granatai tiesiog padeda įgyvendinti Jūsų tikslus, nenagrinėdami jų motyvų. Jeigu įgyvendinę tikslus, pamatėte klaidas, granatai padės ištaisyti ir jas. Granatai nemėgsta stovinčių ir laukiančių, nes yra veiksmo akmenys, skatinantys siekti ir daryti.

  Vis ir vis grįžta granatų „mada“, kai daug kas juos nešioja, džiaugdamiesi jų grožiu ir žibėjimu. Deja, mažai kam jie iš tiesų įsijungia, atskleisdami visą savo jėgą. Yra juos nešiojančių vietoj energetinio dopingo, išsekus jėgoms ir pervargus. Tačiau intuityviai retas žmogus nešioja juos pastoviai.

  Granatai, ypač raudonieji, sustiprina žmonių vidinę jėgą, todėl vieniems aktyvų gerumą ir džiaugsmą, o kitiems – pyktį bei ambicijas gali iššaukti. Dviprasmybėse gyvenantis žmogus juos nešiodamas gali patirti dar didesnę įtampą ir nerimą.    

  Apie Piritą

  Piritas sukuria apsauginį lauką nuo įvairių neigiamos energijos formų. Kartu jis stiprina jį nešiojančio žmogaus aurą. Jis padeda įžvelgti, kas slypi už ištartų žodžių, veiksmo ar reiškinio. Stimuliuoja ne tik supratimą, bet ir suvokimą. Stiprina atmintį. Atveria kanalus universaliajai energijai patekti į tas vietas, kur ji reikalinga.

  Tinka tiems, kas nori dirbti su savimi. Kas to daryti nenori, pirito nešioti nereikėtų, nes jis padeda iš pagrindų pažinti save, t.y., pamatyti gerąsias ir blogąsias puses (tam paprastai susiformuoja situacijos, kurių nedirbantis su savimi nesupras ir kentės). Piritas atveria tai, kas buvo užslėpta. Jis reikalauja būti teisingu ir garbingu, išryškindamas tam tikrų gyvenimo situacijų ar ligų gilumines priežastis ir suteikia ryžto priimti tinkamus sprendimus ir pokyčius.

  Piritas ypač stiprina astralinį kūną, kuris galėjo būti susilpnintas melagingomis viltimis. Jis sužadina vyriškas savybes.
  Padeda išsiaiškinti neaiškias ligas, išryškindamas tikruosius ligos simptomus. Uždėtas ant skaudančios vietos, ramina skausmą.

  Plačiau apie Pirito mineralą galite skaityti skyrelyje AKMENŲ APRAŠYMAI.