Prekių katalogas

GELTONOJO KALCITO PAKABUKAS

 • GELTONOJO KALCITO PAKABUKAS

  12 
  15  Sutaupykite 3 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus kalcito mineralas
  Matmenys
  7 x 20 x 30 mm
  Apdirbimas
  aptakus, lašo formos
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus geltonojo/oranžinio kalcito mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. 

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Pakabuko nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabučio skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.   

  Apie Kalcitą

  Kalcito pagrindinė pamoka – menas būti čia ir dabar. Jis padeda suvokti, kad Visata turi savo tvarką, o mes visi esame tos Visatos dalis, kas palaipsniui atveria dieviškąją išmintį, t.y., kitas dimensijas. Tai padeda išsilaisvinti nuo stiprių materialių prisirišimų, bet ir neištirpti dvasiniuose dalykuose, t.y., jo svarbi funkcija – suvesti dvasią ir materiją

  Geltono (oranžinio) kalcito tema – gyvenimo prasmės, realizuojant savo sugebėjimus, supratimas. Padeda plačiau suvokti savo perspektyvas, jas realiai įvertinti ir įgyvendinti. Išlaisvina baimę veikti, būti neįvertintam. Patartina nešioti pervargus, depresijoje, nesuvirškinant savo įspūdžių ar pesimistinių minčių, priimant sprendimus dėl darbo. Stiprina eterinį, o per jį ir fizinį, suharmonizuoja astralinį, apvalo mentalinį ir kauzalinį kūnus. Skatina gyvenimą pagal Evoliucijos principą ir atsivėrimą Pasirinkimų metu; tikrųjų savo darbų ir elgesio motyvų atpažinimą ir pripažinimą, atveria aukštesnius sąmonės lygmenis, vidinę taiką, savo vidinio potencialo pažinimą ir sąmoningą naudojimą.

  Skatina visokeriopą vaikų vystymąsi

  Plačiau apie Kalcito mineralą ir jų rūšis pagal spalvas galite skaityti skiltyje  AKMENŲ SAVYBĖS.