GAGATO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  19 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 18 x 26 mm, aptakus.

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus gagato mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. 

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Pakabučio nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabučio skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Gagatą

  Gagatas nuo seno buvo naudojamas magiškiemas apsauginiams amuletams gaminti. Gagatas padeda atskleisti užslėptą Jūsų karmos paslaptį, surasti mirusių protėvių paramą. Pagrindinė gagato užduotis - apsaugoti žmogų nuo košmarų, padėti nugalėti savo baimes.

  Stipriems žmonėms jis padeda dar labiau sustiprėti, paryškina jų savybes, o silpnus sustiprina. Gagatas padeda stabilizuoti finansus bei apsaugoti verslą nuo bankroto.

  Jį patartina imti į keliones kaip apsauginį akmenį: padeda nuo gyvačių ir skorpionų įkandimų. Tam jį reikia nešioti ant krūtinės.
  Kaip talismanas sumažina išsiskyrimo skausmą, ypatingai po artimo žmogaus mirties. Užblokuoja burtininkų ir vaiduoklių užmačias, atskleidžia melą, apsaugo nuo nužiūrėjimo, padeda pamiršti nelaimingą meilę. 

  Neutralizuoja neigiamą energiją mumyse ir apie mus.

  Plačiau apie Gagato mineralą ir visas jo rūšis galite skaityti skiltyje  AKMENŲ SAVYBĖS.