GAGATO BŪGNINUKAI

 • Kraunamos nuotraukos
  10 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Natūralaus gagato būgninukai.

  Mineralų dydis: 20 x 25 mm, aptakus.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. Nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje gagato būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Gagatą

  Gagatas padeda atskleisti užslėptą Jūsų karmos paslaptį, surasti mirusių protėvių paramą. Pagrindinė gagato užduotis - apsaugoti žmogų nuo košmarų, padėti nugalėti savo baimę.

  Jį patartina imti į keliones kaip apsauginį akmenį: padeda nuo gyvačių ir skorpionų įkandimų. Tam jį reikia nešioti ant krūtinės.
  Kaip talismanas sumažina išsiskyrimo skausmą. Užblokuoja burtininkų ir vaiduoklių užmačias, atskleidžia melą, apsaugo nuo nužiūrėjimo, padeda pamiršti nelaimingą meilę.

  Neutralizuoja neigiamą energiją mumyse ir apie mus.
    

  Plačiau apie Gagato mineralą ir visas jo rūšis galite skaityti skiltyje  AKMENŲ SAVYBĖS.