FUKSITO SU RUBINU BŪGNINUKAI

 • Kraunamos nuotraukos
  20 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus fuksito su rubinu mineralas
  Matmenys
  13 x 23 x 37 mm
  Apdirbimas
  aptakūs netaisyklingos formos gabalėliai
 • Apie Prekę

  Natūralaus fuksito su rubinu būgninukai. Nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje fuksito su rubinu būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.     

  Apie Fuksitą su Rubinu

  Fuksito ir rubino energijos kartu suteikia stiprią emocinę paramą ir savirefleksiją sunkiu gyvenimo periodu. Rubinas, siūlantis begalinę drąsą ir jėgą kartu su atpalaiduojančiomis ir maitinančiomis fuksito vibracijomis, yra jaučiamos iškart. Šis akmuo puikiai padeda gydyti emocinį kūną ir palengvina visą svorį, gyvenimo naštą, kurią žmogus patiria sudužus širdžiai ar dėl patiriamų gyvenimiškų sunkumų. 

  Rubinas suteikia jėgų ir pasitikėjimo savimi, su kuo žmonės kasdien susiduria. Todėl žmogus, nešiodamas fuksitą su rubinu, naujai įgyja pasitikėjimą, atgauna aistrą gyvenimui ir pradeda judėti į priekį savo gyvenimo keliu.

  Fuksitas su rubinu stipriai rezonuoja su Žemės energijomis ir savo vibracijomis atnaujina žmogaus gyvybinę jėgą. Šis akmuo padeda „įsišaknyti“ atgal į žemę, gydo ir atveria širdį, padeda jai sustiprėti. Tokiu būdu pradedama kalbėti ir bendrauti iš savo širdies, o ne iš viso kadaise buvusio toksiškumo.

   
  Fuksitas su rubinu stiprina ryšį su Dvasine realybe. Tai puikus meditacijų akmuo, kuris padeda perduoti pranešimus trečiąja akimi į širdį, kur juos galima geriau suprasti.
   
  Plačiau apie Fuksito su Rubinu mineralą skaitykite skyrelyje  FUKSITAS SU RUBINU.