FLUORITO MASAŽO LAZDELĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  49 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie Prekę

  Lazdelės dydis: 21 x 21 x 80 mm 

  Masažo lazdelė pagaminta iš natūralaus fluorito mineralo

  Puikiai tinka veido ar kūno masažui. Fluoritas naudingas odai, sąnariams ir audiniams. Ramina chronišką įtampą, nervinio pobudžio alergijas. Sergant bronchitu ar astma švelniai masažuoti didelį plotą ties imuninės sistemos centru bei viršutinę nugaros dalį.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.   

  Apie Fluoritą

  Kiniečiai laikė jį laimę nešančiu akmeniu, suteikiančiu laimę ir pasitikėjimą savimi.

  Fluoritas skatina mentalinį ir dvasinį vystymąsi, padeda būti pačiu savimi, surasti proto ir širdies pusiausvyrą. Jis skatina koncentraciją, todėl patartinas mokiniams ir studentams. Padeda pasirinkti savo kelią ir koreguoti aplinkybes, suteikia didesnę atsakomybę už savo sprendimus, skatina intuiciją, padeda atsikratyti baimės ir seksualinių sutrikimų, atsiradusių dėl psichologinių priežasčių, atrasti savyje šilumą ir atsipalaidavimą.

  Plačiau apie Fluorito mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.