FLUORITO BŪGNINUKAI

 • Kraunamos nuotraukos
  Dydis Kaina Kiekis Pirkti
  > 20 g
  Į krepšelį 
  iki 5 g Išparduota. Susisiekite
  10 - 15 g
  Į krepšelį 
 • Apie Prekę

  Natūralaus žalio fluorito būgninukai.

  Mineralų dydis: iki 5 g ~ 12 x 15 mm; 5-10 g ~ 18 x 20 mm ; >20 g ~ 23 x 28 mm

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. Nuotrauka naudojama bendrai visiems prekyboje esantiems fluorito būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Fluoritą

  Kiniečiai laikė jį laimę nešančiu akmeniu, suteikiančiu laimę ir pasitikėjimą savimi.

  Fluoritas skatina mentalinį ir dvasinį vystymąsį, padeda būti pačiu savimi, surasti proto ir širdies pusiausvyrą. Jis skatina koncentraciją, todėl patartinas mokiniams ir studentams. Padeda pasirinkti savo kelią ir koreguoti aplinkybes, suteikia didesnę atsakomybę už savo sprendimus, skatina intuiciją, padeda atsikratyti baimės ir seksualinių sutrikimų, atsiradusių dėl psichologinių priežasčių, atrasti savyje šilumą ir atsipalaidavimą.

  Žalsvas fluoritas padeda surasti kryptį gyvenime, išsilaisvinti iš problemų, trukdančių dvasiniam vystymuisi. Jį gali naudoti hileriai arba tie, kas naudoja mentalinę terapiją. Šis fluoritas regeneruoja plaučių audinius, būtinas astmatikams, alergikams. 

  Plačiau apie Fluorito mineralą galite skaityti skyrelyje AKMENŲ APRAŠYMAI.