ESANT ABEJINGUMO BŪSENAI, NUSIVYLUS AUTORITETAIS

 • Kraunamos nuotraukos
  45 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • RINKINYS MINERALŲ TERAPIJAI

  Patiriant dvasinį letargą arba abejingumo būseną, nulemtą nusivylimo autoritetais arba mokymu

  Rinkinį sudaro 6 natūralūs jolito gabaėliai ir kianito/disteno lazdelė.

  Tai labai skaudžios būsenos, kurioms neturėtume leisti užsitęsti daugiau negu tris mėnesius. Nėra dvasios ieškotojų, kurie jų savaip nepatiria. Tokios būsenos - dvasinio atsivėrimo proceso dalis, todėl neišvengiamos. Svarbu suvokti, kad Tikėjimas Visagaliu yra Jūsų sielos poreikis, todėl jokie žmonės, netgi autoritetai, jokie mokymai, per amžius įgiję savų atspalvių, negali to poreikio panaikinti.

  Nepamirškite, kad kiekvienas tiki tuo, ką pats patyrė ir pažino. Tai reiškia, kad gyvasis Tikėjimas būdingas tik saujelei jam save paruošusiųjų. Toji saujelė rodo kitiems galimybę atsiverti. Bet kokia dogma tampa siena, atribojančia nuo gyvojo Tikėjimo. 

  Nelaukite kelių mėnesių, nes bus vis sunkiau iš tokios būsenos išsivaduoti. Kalbėkitės su suprasti galinčiais arba tuos pačius dalykus patiriančiais žmonėmis. 

  Šiuo atveju ant visų čakrų, išskyrus septintąją, dedami jolitai (ant šeštosios čakros dedamas mažutis jolito gabalėlis).

  Prie septintosios čakros dedama kianito lazdelė.

   

  Koncentracija į širdį.

  Trukmė - 15-21 min.

  Vėliau tiek, kiek norisi, patartina nešioti kianitą, selenitą arba rausvąjį Andų opalą.

  P.S. šių rinkinukų turime keletą egzempliorių tačiau jiems visiems bendrai rodoma ta pati nuotrauka. 

   

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.
    

  Mineralų terapijos apdėjimo metodika pateikta pagal A. Ilgevičienės knygą AKMENŲ KNYGA, ARBA ŽINGSNIS Į PLATESNĮ SUVOKIMĄ III