DŪMINIO KVARCO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  27 
  30  Sutaupykite
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus dūminio kvarco mineralo. Suverta ant gumelės, patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos.

  Mineralų dydis: 12 mm skersmens rutuliukai

  Tinkama nešioti: 15.5 -16 cm riešui

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, nes rasite nufotografuotą apyrankę ir su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.   

  Apie Dūminį kvarcą

  Tai nėra paprastas mineralas. Tad nešiokite jį pagal intuiciją. Ypač dūminis kvarcas naudingas tiems, kas dėl skaudžios netekties prarado gyvenimo džiaugsmą, ką kamuoja depresijos, linkusiems į savižudybę, prisirišusiems prie praeities. Labai pravers besigydantiems alkoholikams, buvusiems narkomanams (ypač depresijų metu).

  Dūminis kvarcas padeda pasiimti patyrimą iš praėjusio gyvenimo etapo apmąstant jį, pasimokyti iš jo ir ramiai pereiti į naują lygį, o gal ir į naują kelią. Jis padeda dirbti su Kundalini energijomis, sužadina intuiciją. Medituojant su juo, neaiškios mintys tampa aiškesnėmis, skatinama koncentracija. Dūminio kvarco kristalai puikiai valo aurą (galima naudoti kartu su kalnų krištolu). 

  P.S. Apšvitinti kvarcai energetiniams tikslams ir gydymui netinka. Jie ne tik kad nepadeda, bet ir stipriai kenkia.  

  Plačiau apie Dūminio kvarco mineralą galite skaityti skiltyje  AKMENŲ SAVYBĖS.