DIUMORTIERITO BŪGNINUKAI

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Natūralaus diumortierito būgninukai.

  Mineralų dydis: ~ 20-25 x 30-35 mm, netaisyklingos formos, aptakūs.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. Nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje diumortierito būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).  

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.
   

  Apie Diumortieritą

  Diumortierito užduotis – atskleisti save ir visą supantį pasaulį, kaip vienos ir tos pačios Bendrosios Sąmonės produktą.
  Tai vienas iš ateities mineralų, galintis padėti proto valdomam žmogui lengviau priimti tai, ko protu paaiškinti neįmanoma. Taip be ypatingų šalutinių veiksnių atveriamas naujas supratimo, o gal net ir suvokimo sluoksnis.

  Priėmimas, skatinamas diumortierito, ramus ir aiškus, be ypatingų filosofijų ir išmąstymų. Tai tiesiog dabar daugelio vartojamas posakis „taip jau yra“.
  Jis skatina pozityvų gyvenimo požiūrį, suteikia valios ir pasitikėjimo sunkiomis aplinkybėmis, padeda kontroliuoti savo gyvenimą, į viską žvelgiant ramiau ir paprasčiau.

  Ramina operacijos baimę, netikrumą, paranoją, paniką, žadina vidinį lengvumą. Depresijos metu, ypač po sunkios netekties ar streso, kaip ir itin užsidariusiems žmonėms padeda išsikalbėti, todėl gali būti taikomas psichoterapeutų. Mažina garbės troškimą, užspaustą pyktį, susikaupusį perdėtai valdantis. Padeda įžvelgti kitų primestas mentalines programas ir iš jų išsilaisvinti.

  Kaip pagalbinė priemonė gali būti naudojama, gydant priklausomybes. Racionaliems ir kategoriškiems pamažu padeda tapti lankstesniais ir žaismingesniais.

  Vaikams ir jaunimui skatina norą mokytis, stiprina imuninę sistemą bei padeda nepasiduoti kitų įtakai.

  Mokslo vyrams padeda nebūti dogmatais, o priimti ir kitų tiesas. Todėl šį akmenį galima būtų vadinti įvairiapusiškumo akmeniu.
  Naudingas lektoriams, kad jie lengviau ir paprasčiau pateiktų reikalingą medžiagą, skatindami platesnį mąstymą.

  Puikus dirbantiems komunikacijos sferoje, nes padeda įsiklausyti į pašnekovą, ramiai ir neįžeidžiai išdiskutuoti aštrias temas. Šiuo atveju jį galima vadinti diplomato akmeniu. Tad parankus, mėgstantiems ginčytis, prisiimantiems teisuolio ar mokytojo vaidmenį. Trumpai tariant visiems tiems, kieno Merkurijus asmeniniame horoskope pažeistas.


  Plačiau apie Diumortierito mineralą galite skaityti skiltyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.