Prekių katalogas

DENDRITINIO AGATO PAKABUKAS STAMBUS

 • DENDRITINIO AGATO PAKABUKAS STAMBUS

  87 
  125  Sutaupykite 38 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus agato mineralas
  Matmenys
  7 x 40 x 50 mm
  Apdirbimas
  nugludintas agato ovalus kabašonas
  Metalas
  žalvaris
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus dendritinio agato mineralo, įrėmintas į žalvarį. Unikalus, rankų darbo juvelyrinis kūrinys. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.
   

  Apie Dendritinį Agatą

  Dendritinis agatas suteikia įkvėpimą kūrybai, ateinantį iš gamtos harmonijos ir grožio, vidinę taiką, džiaugsmą, tikrumą, lengvumą priimant sprendimus, aiškumą gyvenimo posūkiuose. Chaotiškose situacijose padeda susikaupti, neprarasti savitvardos ir įžvalgos. Skatina analitinį mąstymą, meną kalbėti. Suteikia ramybės, sugebėjimo įsiklausyti į kito norus, poreikius, mintis. Padeda skaityti ženklus, ramina pyktį, emocijų pakilimą padeda panaudoti kūryboje. Dendritinis agatas palengvina bendravimą su augmenijos karalyste, suteikia pilnatvės, skatina turtą. Tai vienas iš bendravimo akmenų, lavinantis bendravimo įgūdžius ir kalbėjimo laisvumą, lengvina kontaktus su kitais.

  Plačiau apie Agato mineralą ir įvairias jo rūšis galite skaityti skyrelyje AKMENŲ APRAŠYMAI.