DENDRITINIO AGATO AUSKARAI

 • Kraunamos nuotraukos
  109 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus dendritinio agato mineralas
  Matmenys
  5 x 17 x 24 mm
  Apdirbimas
  kabašonai ovalai
  Metalas
  925 sidabras
 • Apie prekę

  Auskarai pagaminti iš natūralaus dendritinio agato mineralo, įrėminti į sidabrą, užsegimai taip pat sidabriniai.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.
   

  Apie Dendritinį Agatą

  Pagrindinė Agato tema - harmonija. Ji pasiekiama per jo sugebėjimą subalansuoti emocinį ir mentalinį kūnus.
  Padeda stiprinti ryšį su Žeme, su savo aukštesniuoju Aš, harmonizuoti IN ir JAN principus, giliau pajausti gamtos harmoniją. Taip pat sustiprina vidinį stabilumą, saugumo jausmą, tvirtumą, ramina viduje kylančius konfliktus.

  Nepakeičiamas emocingiems ieškotojams, mėgstantiems astralinius žaidimus ir ieškantiems stiprių pojūčių. Per norą greit ir daug, bei vis "nudegantiems" jis padės aprimti, nebeskubėti, analizuoti ir protingai atsirinkti. Padės tiesiog stabiliau ir harmoningiau gyventi, laipsniškai ir palengva dvasiškai bręsti.

  Dendritinio agato funkcija – padėti pamatyti grožį visuose Dievo kūriniuose. Jis naudingas nusivylusiems savimi ir gyvenimu, kad jie pradėtų įžvelgti grožį ir džiaugsmą paprastose gyvenimo smulkmenose. Tiks ir kitiems – pykčio bei agresijos turintiesiems. Jis suteiks įkvėpimo kūryboje, pasisemiant jo iš gamtos lobių, ypač vaizduojamųjų menų atstovams, architektams, dizaineriams. Dendritinis agatas tiks visiems specialistams, dirbantiems su gamta: ekologams, miškininkams, botanikams, žolininkams. 

  Plačiau apie Agato mineralą ir įvairias jo rūšis galite skaityti skyrelyje AKMENŲ APRAŠYMAI.