Prekių katalogas

DALMANTINO AKMENS PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  10 
  12  Sutaupykite 2 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus dalmantino akmuo
  Matmenys
  8 x 21 x 31 mm
  Apdirbimas
  nugludintas, lašo formos
 • Pakabukas pagamintas iš natūralaus dalmantino akmens (prekybinis pavadinimas). Turi pragręžtą skylutę, parduodamas su virvele. Galima nešioti ir su grandinėle. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.  

  Apie Dalmantino Akmenį

  Dalmantino akmuo - tai prekybinis peralkalino uolienos (mikrogranito, aplito ar riolito) pavadinimas, kuri iš esmės susideda iš tamsių dėmelių (arfvedsonito) šviesiame (dažniausiai lauko špato) fone. Šis akmuo dažnai neteisingai vadinamas „jaspiu“, o juodosios dėmės dažnai neteisingai identifikuojamos kaip turmalinas.

  Dalmantino akmuo - tai puikus talismanas ankstyvose verslo ar individualios įmonės steigimo stadijose. Jis skatina kruopščiai apgalvoti bet kokio projekto planus, apmąstant kiekvieną plėtros etapą, o tada su entuziazmu ir energija idėjas paversti realybe.

  Tai taip pat puikus pagalbininkas žmonėms, kovojantiems su rūkymo priklausomybe. Akmuo sustiprina ryžtą mesti rūkyti ir suteikia ryžto, reikalingo sėkmei.

  Dalmantino akmuo skatina ištikimybę ir emocinę harmoniją, stiprina šeimos ryšius ir ilgalaikę draugystę. Jis taip pat skatina bendradarbiavimą, pastangas komandiniame darbe, todėl verta jį nešioti žmonėms, kurie dirba kolektyvuose, kuriuose itin svarbus visos komandos susidirbimas.

  Vaikams šis gražus dalmantino akmuo taip pat puikus pagalbininkas ir ypač naudingas naktį, kad poilsis būtų saugus ir ramus, be pabaisų ir košmarų miego metu. 

   

  Plačiau apie Dalmantino akmenį skaitykite informaciniame skyrelyje/galerijoje  DALMANTINO AKMUO.