Prekių katalogas

COIZITO SU RUBINU PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  1275
  15  Sutaupykite 225
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 26 x 15 mm, lašo formos, aptakus.

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus coizito su rubinu mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. Odinė virvutė nėra ilgaamžė, tačiau ją pridedame tam, kad galėtumėte iš karto nešioti įsigytą pakabutį ir juo džiaugtis.

  Pakabuko nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabučio skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, rasite nuotrauką ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.
       

  Apie Coizitą su Rubinu

  Jis stiprina valią, ryžtą, sužadina poreikį veikti. Naudingas tiems, kuriems sunku apginti savo pozicijas, išsakyti nuomonę, išlaikyti savąjį identitetą santykiuose. Skatina konstruktyvumą, padeda įgyvendinti savo sumanymus.

  Naudingas derinys tiems, kurie užsiima kovos menais, hatcha-joga bei kitomis jėgos praktikomis. 

  Plačiau apie Coizitą su Rubinu galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.