CITRINO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Akmuo
  100 % natūralus citrino mineralas
  Matmenys
  12 x 15 x 28 mm
  Apdirbimas
  nugludintas
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus citrino (nekaitinto!) mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".   

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 
   

  Apie Citriną

  Tai vienas iš džiaugsmo akmenų. Skatina savirealizaciją visuomenėje, atskleidžiant savo turimus sugebėjimus.

  Citrinas - vienas svarbiausių saulės rezginio čakros akmenų. Jis yra vienas stipriausių gyvybinės energijos tonizatorių. Šis akmuo išlaisvina iš baimių, sunkumų ir įvairaus pobūdžio problemų. Aktyvina ir atveria kelią asmeninei galiai, kūrybingumui ir sumanumui reikštis. Citrinas skatina iniciatyvą, ryžtą ir drąsą, o tai suteikia galių siekti užsbrėžtų tikslų. Jis suteikia valios jėgos, energijos, optimizmo bei savidisciplinos. Padeda sėkmingai kopti karjeros laiptais ir įveikti visus išbandymus. 

  Jį būtų galima vadinti “komersantų” akmeniu, nes jis moko įgyti turto, jį valdyti ir palaikyti perteklių bei gausą. Kristalas, o gal dėžutė iš citrino akmenėlių turėtų puošti darbo kambarį, biurą, darbo vietą. Sudarinėjant sandorius, pasirašant sutartis ir t.t., visada reikalingas skaidrus protas, mintys, drąsa. Citrinas tokiu atveju neleis karščiuotis, priimti skubotų sprendimų. Citrinas yra turto ir gausos akmuo, tuo pačiu skatinantis ir dosnumą.

  Citrinas padeda atpažinti vidines dovanas, “vidinę saulę” ir pasiekti aukščiausią tašką - pastovų laimės pojūtį. Saugumas, optimizmas ir komforto jausmas lydės kasdien, jei būsite pakantūs ir vadovausitės širdimi. Citrinas išlaisvina iš montonijos, išvalydamas “tamsiausius užkampius”, padeda pajausti tikrovę ir pasijuokti iš savo ribotumo. Jis padeda suprasti, perduoti ir išgryninti informaciją, kuri yra reikalinga jūsų išlikimui.  

  Citrinas skatina tiesmukumą, atvirumą ir paspartina proto atsibudimą. Jis kelia nuotaiką, “sušildo” širdį, suteikia vilties, sutvirtina pasitikėjimą savo jėgomis ir padeda džiaugtis gyvenimu. Citrinas padeda jums suprasti savo nuotaiką, jausmus, poelgius bei padeda šalinti negatyvius potyrius. Mineralas skatina įveikti depresiją ir išlaisvina ekspresiją. Tai puikus balanso akmuo

  Plačiau apie Citrino mineralą galite skaityti skiltyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.