CITRINO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  29 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus nekaitinto citrino mineralas
  Matmenys
  12 x 16 x 25 mm
  Apdirbimas
  aptakus, netaisyklingos formos
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus citrino (nekaitinto!) mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama.

  Dėmesio! Mineralo spalva yra gelsvesnė nei atrodo nuotraukose.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".   

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 
   

  Apie Citriną

  Tai vienas iš džiaugsmo akmenų. Skatina savirealizaciją visuomenėje, atskleidžiant savo turimus sugebėjimus.

  Citrinas padeda susikoncentruoti, susikaupti, kontroliuoti emocijas, suteikia vidinės jėgos padaryti atranką praeities prisiminimuose ir nuspręsti, ką iš buvusio patyrimo panaudoti, o ką - paleisti. Jis suteikia galios naujai pažvelgti į emocinius išgyvenimus ir juos objektyviai įvertinti. Citrinas pažadina pasitikėjimą savimi, padeda įveikti baimes, sustiprina jautrius ir pažeidžiamus, depresyvius ir melanchološkus žmones. Jį patartina nešioti tiems, kas pastoviai patiria stresus (ypač jei juos susikuria patys), kandidatams į savižudžius.

  Ryžtingiems ir siekiantiems užsibrėžto tikslo padeda sėkmingai kopti karjeros laiptais ir įveikti visus išbandymus.

  Plačiau apie Citrino mineralą galite skaityti skiltyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.