Prekių katalogas

CHRIZOPRAZO APYRANKĖ

 • CHRIZOPRAZO APYRANKĖ

  36 
  45  Sutaupykite 9 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Akmuo
  100% natūralus chrizoprazo mineralas
  Riešo apimtis
  15 - 17 cm
  Apdirbimas
  briaunuoti rutuliukai
  Mineralų dydis
  4 mm
 • Nnatūralaus chrizoprazo mineralo apyrankė. Suverta ant gumelės, patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos. Kadangi šios apyrankės yra iš gana smulkučių akmenėlių, jos nešiojasi kitaip, nei stambių akmenų apyrankės. Jas galima nešioti tiek esant smulkiam riešui, tiek stambiam. Jų dydis yra tinkamas iki 17 cm apimties riešo, tačiau pilnai galima nešioti ir esant 15 ar 16 cm riešui, nes apyrankė yra labai subtili ir smulkutė, todėl esantis laisvumas aplink ranką nesuteikia diskomforto.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Chrizoprazą

  Chrizoprazas skatina nuoširdumą, viltį, asmeninį įžvalgumą ir intuiciją. Šis akmuo padeda išlaisvinti kūrybiškumą, talentus, skatina ištikimybę ir atsidavimą veiklai, asmeniniams santykiams. Su chrizoprazu naujos situacijos atrodys aiškesnės, jis padės plėtoti verslą, santykius ir nugalėti neįveikiamas kliūtis. Jis skatina permainas, atidumą ir padeda atskirti kas tikra ir realu, nuo to, kas netikra ir nereikalinga.

  Chrizoprazas nemėgsta tinginių ir įtarių žmonių, jų dėvimas praranda nepakartojamą žalumą ir tamsėja. Tai išradėjų akmuo, mylintis ieškančius naujovių, svajojančius įgyvendinti naujus projektus. Mąstytojams ir žmonėms, turintiems stiprią intuiciją, reikėtų nešioti sidabrinį žiedą su chrizoprazu ant mažojo piršto.

  Chrizoprazas vadinamas žmogaus vidinio pasaulio akmeniu. Padeda atrasti ramybę, dvasinę pusiausvyrą, suteikia džiaugsmo ir pasitenkinimo. Nugali pasipūtimą arba atvirkščiai - padeda įveikti savęs menkinimą, nevisavertiškumo kompleksą, garantuoja sėkmę versle ir asmeniniame gyvenime.

  Chrizoprazas trukdo pykčio proveržiams, nereikalingoms ir tuščioms kalboms, nutraukia slegiančias mintis ir pasikartojančias idėjas. Jis pripildo širdį atlaidumo, atgaivina jausmus, suteikia saugumo ir pasitikėjimo. Palengva, padedant akmeniui, išsilaisvinama iš negatyvios patirties, atgaunama gera nuotaika ir tampama nepriklausomu nuo praeities pasekmių. Su chrizoprazu priimame save tokius kokie esame. Jis padeda gerai jaustis bet kokioje aplinkoje, moko nekreipti dėmesio į moralinius ar fizinius trūkumus. Šis akmuo stimuliuoja sklandžią kalbėseną, taktą, mentalinį sumanumą ir išmintį, pripildo gyvenimą ramybės ir stiprybės. Tinka, kai jaučiamės užkoduoti ar kitaip paveikti aplinkinių, ypač vaikams, kai persekioja įvairios manijos.

  Chrizoprazas subalansuoja vyrišką ir moterišką energijas, išvalo energetinius centrus (čakras), padeda lengvai prisitaikyti prie naujų sąlygų ar naujos vietos. Šį akmenį patartina nešioti ilgą laiką.

  Plačiau apie Chrizoprazo mineralą galite skaityti skyrelyje  CHRIZOPRAZAS.