CHRIZOLITO/PERIDOTO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 10 x 14 mm, laisvos formos, aptakus, nedidukas.

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus chrizolito/peridoto mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama.
  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Pakabučio nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabučio skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Chrizolitą arba Peridotą

  Chrizolitas/Peridotas – išlaisvina iš svetimos įtakos. Padeda gyventi savo gyvenimą ir patirti jo pilnatvę, pripažinti savo klaidas ir atleisti. Gera iškrova nuo pykčio.

  Chrizolitas/Peridotas padeda išnarplioti supainiotus dalykus, suteikia pergalę teismuose. Todėl, jei norite išlošti kokį reikalą, nešiokite chrizolitą.
  Saugo nuo vagių ir gaisro. Neša ramų miegą ir nuveja košmarus, skatina aiškiaregystę ir pakelia nuotaiką. Harmonizuoja aplinką, pagerina darbingumą. Geras astrologams.

  Stiprina tiesumą, savidiscipliną, strateginį mąstymą ir organizatoriaus talentą. Padeda atsikratyti baimių, suvaržymų, iliuzijų ir daryti tai, kas reikalinga, nereaguojant į nuotaikas. Skatina norą išgyti ir valią stengtis dėl to, todėl sužadina gydomąsias galias.

  Plačiau apie Chrizolito/Peridoto mineralą skaitykite skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.