CHRIZOLITO/PERIDOTO KAROLIAI

 • Kraunamos nuotraukos
  100 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus chrizolito/peridoto mineralas
  Karolių ilgis
  40 cm + 5.5 cm prailginančioji grandinėlė
  Apdirbimas
  briaunuoti gabalėliai
  Mineralų dydis
  3 x 5 x 5 mm
 • Apie prekę

  Vėrinys pagamintas iš natūralaus itin kokybiško chrizolito/peridoto mineralo. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Chrizolitą arba Peridotą

  Chrizolitas/Peridotas – išlaisvina iš svetimos įtakos. Padeda gyventi savo gyvenimą ir patirti jo pilnatvę, pripažinti savo klaidas ir atleisti. Gera iškrova nuo pykčio.

  Chrizolitas/Peridotas padeda išnarplioti supainiotus dalykus, suteikia pergalę teismuose. Todėl, jei norite išlošti kokį reikalą, nešiokite chrizolitą.
  Saugo nuo vagių ir gaisro. Neša ramų miegą ir nuveja košmarus, skatina aiškiaregystę ir pakelia nuotaiką. Harmonizuoja aplinką, pagerina darbingumą. Geras astrologams.

  Stiprina tiesumą, savidiscipliną, strateginį mąstymą ir organizatoriaus talentą. Padeda atsikratyti baimių, suvaržymų, iliuzijų ir daryti tai, kas reikalinga, nereaguojant į nuotaikas. Skatina norą išgyti ir valią stengtis dėl to, todėl sužadina gydomąsias galias.

  Plačiau apie Chrizolito/Peridoto mineralą skaitykite skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.