Prekių katalogas

CHRIZOLITO/PERIDOTO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Riešo apimtis Kiekis Pirkti
  14 
  17 cm
  Į krepšelį 
  16 cm
  Į krepšelį 
  14 - 15 cm
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus peridoto mineralas
  Riešo apimtis
  15; 16 ir 17 cm
  Apdirbimas
  aptakūs netaisyklingos formos gabalėliai
  Mineralų dydis
  3 x 3 x 6 mm
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus chrizolito/peridoto mineralo, suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos. Kiekviena apyrankė yra unikali, akmenukai šiek tiek gali skirtis savo forma ir dydžiu. Nuotrauka naudojama bendrai visoms šio tipo apyrankėms. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti"

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų. 

  Apie Chrizolitą/Peridotą

   Alyvuogės žalumo, gelsvai žalsvas akmuo, dar vadinamas olivinu-chrizolitu. Naujuose kristalų kataloguose žalesni akmenys vadinami peridotais, o geltonesni - chrizolitais

  Peridotas/chrizolitas/olivinas - dalykiškų žmonių akmuo. Senovėje tikėta, kad jis padeda užkariauti aplinkinių simpatijas, pasirūpina verslo ir darbų sėkme. Saugo šeimininką nuo gaisro ir vagysčių, todėl viduramžiais chrizolitą ypač vertino bankininkai ir pirkliai. Jis dovanoja ramius sapnus, poilsį, išvaiko nakties košmarus, gydo nuo mikčiojimo. Skatina aiškiaregystę, gerina darbingumą.

  Tai šiltos, švelnios ir draugiškos energijos mineralas, kuris padeda atskirti gėrį nuo blogio, padeda savo gyvenimą nugyventi išmintingai, siekiant materialinės ir dvasinės gausos. Ištikus bėdai, peridotas padeda nustoti save “ėsti” iš vidaus. Padeda “atsikelti”, nenukabinti nosies, atleisti sau už padarytas klaidas, toliau dirbti ir tikėti savo jėgomis, protu, sėkme. Peridotas ramina, gerina nuotaiką, mažina įniršį, pyktį, saugo mūsų fizinį bei dvasinį kūną nuo negatyvios energijos, su juo galima valyti čakras. Mineralas teigiamai veikia aplinką, ją harmonizuoja.

  Akmuo pašalina stresą, skatina asmenybės tobulėjimą, stimuliuoja protines galias, “pasukdamas” palankias progas padeda įsigyti turtą, išveja tingulį ir letargiją. Jis taip pat ramina užgautą žmogaus ego, kontroliuoja pyktį ir pavydą. Dar vadinamas išsilaisvinimo akmeniu, priverčiančiu atsikratyti nereikalingo praeities bagažo, leidžia suvokti, kad praeities klaidos ir netektys neturi užgožti dabartinio gyvenimo. 

  Legenda teigia, kad Šiaurės Žvaigždė suteikė šiam akmeniui savo galių, todėl jis tapo mūsų kelrode žvaigžde, padedančia atrasti savo vietą gyvenime. Mineralas tinkamas astrologams. Taip pat dar vadinamas teisininkų akmeniu, nes padeda išnarplioti supainiotus dalykus, laimėti bylas. Peridotas simbolizuoja vedybinę laimę.

  Plačiau apie Chrizolito/Peridoto mineralą ir jo gydomąsias savybes skaitykite informaciniame skyrelyje  CHRIZOLITAS/PERIDOTAS.