CHRIZOKOLOS SU KUPRITU PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 17 x 27 mm, laisvos formos, aptakus.

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus (nedažyto!) chrizokolos su kupritu mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. Odinė virvutė nėra ilgaamžė, tačiau ją pridedame tam, kad galėtumėte iš karto nešioti įsigytą pakabutį ir juo džiaugtis.

  Pakabuko nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabučio skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Chrizokolą

  Chrizokola suteikia gerumo, tolerancijos, užuojautos, kantrybės, padeda matyti save iš šalies, ramiai priimti naujoves, mažina nervingumą ir irzlumą, skatina neutralumą ir minčių aiškumą, neutralizuoja liūdesį ir kaltės jausmą. Išlygina emocijas, ramina vidinį spaudimą, atsiradusį dėl pykčio ar rūpesčio.

  Jaunimui suteikia brandumo, saugo nuo lengvabūdiškumo. Vyrams padeda būti jautresniais, moterims – labiau išvystyti moteriškus aspektus: supratimą, užuojautą, motiniškumą. Būtinas feministėms.

  Chrizokola sutaiko širdį su protu, kas padeda susitaikyti su savimi ir aplinka. Tai taikos akmuo, skatinantis veikti pasirinkta kryptimi. Padeda išsiskleisti asmenybei, atsikratyti šablonų ir mechaniškų reakcijų.

  Naudojamas aiškiaregystei, kad pažvelgti į praeitį ar ateitį ir panaudoti tą informaciją konstruktyviai. Labai tiks tiems, kurie "prarado žemę po kojomis" (dėti ant 1 ar 2 čakros).  

  Plačiau apie Chrizokolos mineralą skaitykite skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.