CHRIZOKOLOS BŪGNINUKAI

 • Kraunamos nuotraukos
  15 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus chrizokolos mineralas
  Matmenys
  apie 20 x 23 x 30 mm
  Apdirbimas
  nugludinti gabalėliai
 • Apie prekę

  Natūralaus chrizokolos mineralo būgninukai.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Chrizokolą

  Chrizokola suteikia gerumo, tolerancijos, užuojautos, kantrybės, padeda matyti save iš šalies, ramiai priimti naujoves, mažina nervingumą ir irzlumą, skatina neutralumą ir minčių aiškumą, neutralizuoja liūdesį ir kaltės jausmą. Išlygina emocijas, ramina vidinį spaudimą, atsiradusį dėl pykčio ar rūpesčio.

  Jaunimui suteikia brandumo, saugo nuo lengvabūdiškumo. Vyrams padeda būti jautresniais, moterims – labiau išvystyti moteriškus aspektus: supratimą, užuojautą, motiniškumą. Būtinas feministėms.

  Chrizokola sutaiko širdį su protu, kas padeda susitaikyti su savimi ir aplinka. Tai taikos akmuo, skatinantis veikti pasirinkta kryptimi. Padeda išsiskleisti asmenybei, atsikratyti šablonų ir mechaniškų reakcijų.

  Naudojamas aiškiaregystei, kad pažvelgti į praeitį ar ateitį ir panaudoti tą informaciją konstruktyviai. Labai tiks tiems, kurie "prarado žemę po kojomis" (dėti ant 1 ar 2 čakros).  

  Plačiau apie Chrizokolos mineralą skaitykite skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.