CHIASTOLITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  10 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 16 x 22 mm, lašo formos, aptakus.

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus chiastolito mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. Odinė virvutė nėra ilgaamžė, tačiau ją pridedame tam, kad galėtumėte iš karto nešioti įsigytą pakabutį ir juo džiaugtis.

  Pakabučio nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabučio skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Hiastolitą

  Chiastolitas apsaugo nuo blogos akies, juodosios magijos, svetimų poveikių. Jis padeda transformacijos procesuose, tad reikalingas pokyčių metu, kad geriau įžvelgtumėte realybę ir atsisakytumėte bereikalingų iliuzijų. Skatina nuoseklumą, sveiką nuovoką, vidinį stabilumą, padeda atsisakyti baimės būti atstumtam, nesuprastam ir pan.

  Stiprina analitinius sugebėjimus. Skatina praktiškumą ir kūrybiškumą, padeda likti neutraliu, neįsikibti senų trafaretų, neprisirišti (ypač santykiuose: tėvai - vaikai, broliai - seserys). Nesant pajungimų, santykiai tarp artimųjų tampa harmoningesniais. Juos tada jungia savitarpio supratimas ir nesavanaudiška pagalba.

  Naudojamas astralinėse kelionėse, darbui su stichijomis, kitais išmatavimais, meditacijose, padeda paaiškinti mistinius reiškinius ir įvykius. 

  Plačiau apie Chiastolito mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ SAVYBĖS.