ČAROITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  3040
  3800 Sutaupykite 760
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 21 x 30 mm, lašo formos, aptakus.

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus čaroito mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. Odinė virvutė nėra ilgaamžė, tačiau ją pridedame tam, kad galėtumėte iš karto nešioti įsigytą pakabutį ir juo džiaugtis.

  Pakabuko nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabučio skylutę. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų ar yra šiek tiek kitokio atspalvio. 

  Apie Čaroitą

  Čaroitas buvo rastas Rytų Sibire ir naudojamas dekoratyvioms puošmenoms gaminti.

  Jis padeda tapti laisvesniu ir labiau nepriklausomu, saugo nuo perdėtų baimių. Gerai nešioti tėvams ir vaikams, kuriems jau reikia gyventi atskirai, bet vis nesiryžtama tam.

  Gydomosios savybės:
  Čaroitas stiprina imuninę sistemą, ramina nervus. Jį reiktų nešioti tiems, kas dirba su rentgeno aparatais.

  Meditacijomas netinka.

  Šeštam centrui suaktyvinti reiktų naudoti kartu su sugilitu ir ametistu.