ČAROITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  89 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus čaroito mineralas
  Matmenys
  6 x 22 x 35 mm
  Apdirbimas
  ovalus kabašonas nugludintas
  Metalas
  925 sidabras
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus čaroito mineralo. Įrėmintas į sidabrą, turi kilpelę grandinėlei ar virvelei įverti. Pakabukas parduodamas be grandinėlės.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".   

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 
   

  Apie Čaroitą

  Čaroitas buvo rastas Rytų Sibire ir naudojamas dekoratyvioms puošmenoms gaminti.
  Jis padeda tapti laisvesniu ir labiau nepriklausomu, saugo nuo perdėtų baimių. Gerai nešioti tėvams ir vaikams, kuriems jau reikia gyventi atskirai, bet vis nesiryžtama tam.

  Gydomosios savybės:

  Čaroitas stiprina imuninę sistemą, ramina nervus. Jį reiktų nešioti tiems, kas dirba su rentgeno aparatais.

  Šeštam centrui suaktyvinti reiktų naudoti kartu su sugilitu ir ametistu.

  Prausiamas drungnu vandeniu ir 1-2 val. pakraunamas tekančioje saulėje.