Prekių katalogas

BRONZITO PAKABUKAS

 • BRONZITO PAKABUKAS

  12 
  15  Sutaupykite 3 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus bronzito mineralas
  Matmenys
  9 x 25 x 32 mm
  Apdirbimas
  nugludintas, lašo formos
 • Natūralaus bronzito mineralo pakabukas, turi pragręžtą skylutę. Pakabukas parduodamas su virvele.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.  

  Apie Bronzitą

  Bronzitas skatina aktyvumą, išlaikant vidinę ramybę. Stiprina nervų sistemą, padeda ramiai reaguoti į konfliktus ir ekstremalias situacijas.
  Galima nešioti kelnių kišenėje ar pakabuką. 

  Padeda pajusti savo vertę ir aiškiai suprasti, kad viskas yra įmanoma. Šis mineralas padeda įvaldyti aukščiausią lygį versle, tarnyboje ir užimti pirmaujančias pozicijas. Bronzitas skatina siekti karjeros, užimti atitinkamą vietą visuomenėje, mokytis, drąsiai ir ryžtingai įveikti visas kliūtis einant pasirinktu gyvenimo keliu. Jis skatina būti atsidavusiu ir objektyviu, o taip pat aktyvina vidines įžvalgas ir nešališkumą. Šis akmuo padeda sustiprinti šeimyninius ryšius, bendravimą tarpusavyje, stabilumą bei finansinę sėkmę, o jei užgriuvo kokia bėda imtis priemonių nedelsiant ir neverkšlenant. Tai “paslaugus akmuo”, stiprina mus fiziškai ir dvasiškai.

  Padeda tapti vertingu, reikšmingu visuomenės nariu ir tai suvokti.