"BEPROTIŠKAI" NĖRINIUOTOJO AGATO DONUTAS

 • Kraunamos nuotraukos
  15 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus "beprotiškai" nėriniuotojo agato mineralas
  Matmenys
  3 cm skersmuo
  Apdirbimas
  nugludintas
 • Apie prekę

  Donutas pagamintas iš natūralaus "beprotiškai" nėriniuotojo agato mineralo. Odinė virvelė pridedama. Mineralas nuotraukose atrodo ryškiau nei yra realybėje.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Agatą

  Agato funkcija – padėti žmogui stabilizuoti emocijas, rasti Save Tikrąjį ir pritaikyti jį realiame žemiškame gyvenime. Agatas ypač naudingas puoselėjantiems paprastus žemiškus tikslus. Skatina praktinę uoslę, sugebėjimą prisitaikyti prie sąlygų be didelių praradimų ir vidinių prieštaravimų, kylančių iš proto ir emocijų konflikto. Agatas tiks visiems, nepriklausomai nuo Zodiako ženklo, lyties ir amžiaus. Puikiai tinka vaikams, ypač tiems, kuriuos vadina jautriais ar sunkiais, o taip pat dažnai sergantiems, perimantiems tėvų problemas, nepasitikintiems savimi.

  Kadangi agatas laikomas ir turto akmeniu, tad galima jį dėti ir į Pietryčių kampą. Siekiantys efektingesnio poveikio, turėtų agatą, kaip ir kitus akmenis nešioti prie kūno. Stipriai veiks karoliai. Agato auskarai patartini toms, kurios gyvena įprastą žemiškam žmogui būdingą gyvenimą – padės stabiliau jį gyventi toliau. Jie naudingi ir toms, kurios pradėjo ieškoti dvasios arba tą daro senai, tačiau per norą greit ir daug, vis „nudega“ – padės aprimti, nebeskubėti, analizuoti ir protingai atsirinkti.

  Plačiau apie Agato mineralą ir įvairias jo rūšis galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.