BALTOJO AGATO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Pakabuko dydis: 25 x 30 mm, laisvos formos, aptakus.

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus baltojo agato mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. Odinė virvutė nėra ilgaamžė, tačiau ją pridedame tam, kad galėtumėte iš karto nešioti įsigytą pakabutį ir juo džiaugtis.

  Pakabučio nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabučio skylutę. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti". 

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų. 

  Apie Baltąjį Agatą

  Pagrindinė agato tema - harmonija. Ji pasiekiama per jo sugebėjimą subalansuoti emocinį ir mentalinį kūnus. Ypač idealiai tai atlieka klasikinis (jokiu būdu nedažytas) agatas. Būtent todėl jis labai pagrįstai vadinamas sėkmės, gerovės ir sveikatos akmeniu. 

  Baltojo agato paskirtis – emocijų apraminimas, švelniai prisiliečiant prie širdies galių. Todėl jis puikiai tiks mėgstantiems greit įsiskaudinti, nekreipti dėmesio į kito jausmus ar poreikius, tačiau reikalaujant dėmesio sau, kaip ir emocingiems, sentimentaliems bei prisirišantiems žmonėms. Jis tiks ir infantilikams, bijantiems atsakomybės bei sunkiai apsisprendžiantiems.

  Gali nešioti bet kokio amžiaus ir lyties žmonės. Puikiai tiks vaikams, paaugliams, jaunimui, jautriems, net psichiškai nestabiliems žmonėms, ypač nemokantiems priimti save ir mylėti arba tiems, kurie vaikystėje nepatyrė meilės ir šilumos.

  Idealiai tiks (ypač su melsvomis, rusvomis, rausvomis juostelėmis) pradedantiems dvasios ieškotojams bei tiems, kurie užsiima tuo senai, tačiau emocijų įveikti dar nesugeba arba jas tiesiog užspaudžia. Jie gali jį nešioti pastoviai, naudoti meditacijose, derinti su kalnų krištolu, rožiniu kvarcu ar net mangano kalcitu. 

  Plačiau apie Agato mineralą ir visas jo rūšis galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.