AZURITO PAKABUKAS STAMBUS

 • Kraunamos nuotraukos
  125 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus azurito mineralas
  Matmenys
  11 x 43 x 70 mm
  Apdirbimas
  neapdorotas natūralus azurito gabalėlis
  Metalas
  itališka bronza
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus azurito mineralo. Unikalus, rankų darbo, įrėmintas į itališkos bronzos metalą. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".   

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 

  Apie Azuritą

  Azuritas yra dvasinio ir intuityvaus vystymosi vadovas. Jis plečia regėjimo lauką, stiprina proto ir minčių aiškumą, praplečia atmintį ir išlaisvina iš įsisenėjusių blogybių. Turint šį akmenį atsiranda daugiau tikėjimo tuo, ko negalima paliesti ranka, pamatyti akimis, tais reiškiniais, kurie yra šalia mūsų, nesvarbu tikime jais ar ne.

  Azuritas dar yra žinomas kaip “Dangaus akmuo”. Jis sudaro sąlygas išsilaisvinti iš baimės gniaužtų, sielvarto, kažkada patirto streso, nerimo, kuris dažnai neleidžia laisviau judėti į priekį siekiant užsibrėžto tikslo. Azuritas išgrynina įžvalgumą ir padeda suprasti intuicijos siunčiamą informaciją, kuri šiuo metu jums yra aktualiausia.

  Azuritas gali būti naudingas visose gyvenimo srityse. Jis aktyvina kūrybiškumą ir komunikabilumą, intelektą ir pasitikėjimą savimi, išgrynina geriausius ir stipriausius asmenybės charakterio bruožus.

  Azuritas nuramina “maištaujantį protą”, pašalina abejones ir svyravimus, išlaisvina iš tų minčių, kurios vargina ir kankina. Stipriausia azurito savybė - stiprinti aiškiaregystę, įžvalgumą, informacijos supratimą ir tai, kas yra už suvokimo ribų. Taip pat jis pritraukia Dangaus ir kitų galaktikų pagalbą. Šis akmuo padeda formuoti intuiciją per trečiąją akį, medituojant atpalaiduoja ir palengvina perėjimą į “tuštumos” būseną be minčių ir proto, sudaro sąlygas “giluminėms kelionėms” į praėjusius gyvenimus. Net ir nemedituojant azuritas palaiko atsipalaidavimo, sąmoningumo ir progresavimo procesą. Tai stabilizuojantis akmuo, ypač padedantis jaunimui neįsivelti į blogas kompanijas, brutalumą ar kriminalą.

  Padėję azuritą po pagalve sapnuosite aiškius sapnus. Tai puikus akmuo aiškiaregiams ir hileriams. Naudojant kartu su kalnų krištolu ir rožiniu kvarcu sukuriamas energetinis skydas nuo IT įrenginių spindulių. 

  Plačiau apie Azurito mineralą skaitykite skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.