AZURITO GABALĖLIS

 • Kraunamos nuotraukos
  43 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus azurito mineralas
  Matmenys
  7 x 18 x 22 mm
  Apdirbimas
  natūralus neapdorotas gabalėlis
 • Apie prekę

  Natūralaus azurito mineralo gabalėlis.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".   

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 

  Apie Azuritą

  Azuritas sustiprina koncentraciją, padeda labiau pažinti ir kontroliuoti save, apsispręsti, atsipalaiduoti, įžvelgti tai, kas svarbiausia. Jo vibracijos pažadina idėjas. Jis padeda išaiškinti mentalinių ir emocinių blokadų, atsiradusių praėjusiose reikarnacijose ir šio gyvenimo pradžioje, šaknis. Tada belieka pažvelgti į viską iš dabartinių pozicijų ir keisti tai, kas reikalinga.

  Patartinas aiškiaregiams ir hileriams. Azuritą padėję po pagalve sapnuosite aiškius sapnus. Tuo tikslu jis naudojamas hipnozės seansų metu. Ypač puikiai jis dirba su lazuritu.

  Azuritas dedamas ant energetinių centrų, kur jaučiamas energijos nutekėjimas. Tiems, kas mano, jog jų trečioji akis blokuota, jog neturi nei intuicijos, nei vidinio matymo, patartina uždėti ant jos azuritą ir ametistą. Jei blokuojamasi iš baimės - patartina azuritą kombinuoti su chrizoprazu.

  Jaunimui jis patartinas kaip stabilizuojantis akmuo, neleidžiantis įsivelti į blogas kompanijas. Jis padeda geriau suprasti kitus ir būti jų suprastam. Padeda neįsivelti į brutalumą ir kriminalą.

  Kartu su kalnų krištolu ir rožiniu kvarcu sukuria stiprų energetinį skydą nuo kompiuterinių spindulių. Azuritas stiprina emocinį ir mentalinį kūnus. Aiškiaregiai gali jį naudoti kartu su smaragdu.

  Plačiau apie Azurito mineralą skaitykite skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.