AVANTIURINO VĖRINYS ILGAS

 • Kraunamos nuotraukos
  59 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus avantiurino mineralas
  Karolių ilgis
  80 cm
  Apdirbimas
  rutuliukai
  Mineralų dydis
  8 mm
 • Apie prekę

  Vėrinys pagamintas iš natūralaus avantiurino mineralo. Vėrinio spalva realistiškiausia nuotraukoje ant biusto.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote, ir ant biusto. V

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų ar yra šiek tiek kitokio atspalvio.

  Apie Avantiuriną

  Skatina individualumą, svajonių įgyvendinimą, kūrybiškumą, padeda nekreipti dėmesio į rūpesčius, neutralizuoja stresą, suteikia drąsos, optimizmo ir tikslingumo, padeda pažinti netikrus draugus ir išsaugoti ištikimiausius.

  Avantiurinas padeda atrasti save ir įsisamoninti savo individualumą, ramina pyktį, agresiją, pažadina naujas idėjas, skatina toleranciją kitų nuomonei, gyvenimo džiaugsmą. Jis ramina baimes, kurios buvo užspaustos dar vaikystėje (netvarko buvusių gyvenimų problemų), depresyvias nuotaikas ir tiesiog neigiamą požiūrį į gyvenimį ir save, padeda atsipalaiduoti, pailsėti, užmigti, nesusirgti po emocinių stresų, pašalina emocines blokadas.

  Plačiau apie Avantiruino mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.