AVANTIŪRINO RAKTŲ PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  15 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus avantiūrino mineralas
  Dydis
  15 x 20 x 25 mm
  Forma
  nugludintas, netaisyklingos formos gabalėlis
 • Apie prekę

  Raktų pakabukas pagamintas iš natūralaus avantiūrino mineralo

  Šių pakabukų turime daugiau nei vieną, tačiau nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje šio tipo avantiūrino raktų pakabukams. Kiekvienas akmenukas yra unikalus, todėl šiek tiek gali skirtis dydis, forma ir pan.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.       

  Apie Avantiūriną

  Tai nuostabus širdies čakros globėjas. Jis kaip skydas apsaugo nuo negatyvios energijos. Avantiūrinas padeda atverti širdies vartus bei įgyvendinti visus širdies norus ir troškimus. Jis skatina kūrybiškai panaudoti savo galią, aktyvina veiklumą ir novatoriškumą. Avantiūrinas - lyderių akmuo. Jis stiprina teigiamas lyderio savybes ir ryžtingumą siekinat gausos ir gerovės gyvenime.

  Avantiūrinas skirtas žmonėms, ieškantiems pastovumo ir pokyčių pusiausvyros, todėl ypač vertingas pabaigos ir paleidimo fazėse, kai reikia ir sugebėjimo paleisti, ir apsaugos, ir savęs pažinimo bei priėmimo. Palaiko siekį gyventi be didelių sunkumų.

  Šis akmuo suteikia lengvumo ir vidinio džiaugsmo, pasitikėjimo savimi siekiant savo svajonės.

  Suteikia spontaniškumo įgyvendinant idėjas ir padeda lengviau atsisveikinti su senais prisirišimais, trukdančiais įgyvendinti jau gal pradėtas naujoves. Suteikia tolerancijos, be kurios neįmanoma širdies ir proto pusiausvyra, kartu padeda būti atviram svetimiems pasiūlymams, bet išlikti ištikimam tam, kas atrodo įdomu ir prasminga.

  Avantiūrinas ramina užspaustas baimes, ypač kurių priežastys susijusios su pirmaisiais septyneriais gyvenimo metais. Naudingas psichoterapijoje, nes atplaiduoja emocijas ir skatina pozityvų požiūrį į gyvenimą. Tai vienas svarbiausių akmenų psichoterapijoje.

  Avantiūrinas sugeria elektromagnetines bangas, kurias skleidžia kompiuteris, mobilus telefonas ar kiti elektros prietaisai.

  Plačiau apie Avantiūrino mineralą galite skaityti skyrelyje  AVANTIŪRINAS.