AVANTIŪRINO IR TURMALINO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  37 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralūs avantiūrino ir turmalino mineralai
  Riešo apimtis
  19 cm
  Apdirbimas
  nugludinti matiniai gabaliukai, netaisyklingos formos
  Mineralų dydis
  8 x 9 x 10 mm avantiūrinas; 8 x 10 x 12 mm turmalinas
 • Apie Prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus avantiūrino ir juodo turmalino (šerlo) mineralų, suverta ant gumelės. Puikiai tinka ir vyrams. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.  

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti". 

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.   

  Apie Avantiūriną

  Tai nuostabus širdies čakros globėjas. Jis kaip skydas apsaugo nuo negatyvios energijos. Avantiūrinas padeda atverti širdies vartus bei įgyvendinti visus širdies norus ir troškimus. Jis skatina kūrybiškai panaudoti savo galią, aktyvina veiklumą ir novatoriškumą. Avantiūrinas - lyderių akmuo. Jis stiprina teigiamas lyderio savybes ir ryžtingumą siekinat gausos ir gerovės gyvenime.

  Avantiūrinas skirtas žmonėms, ieškantiems pastovumo ir pokyčių pusiausvyros, todėl ypač vertingas pabaigos ir paleidimo fazėse, kai reikia ir sugebėjimo paleisti, ir apsaugos, ir savęs pažinimo bei priėmimo. Palaiko siekį gyventi be didelių sunkumų.

  Šis akmuo suteikia lengvumo ir vidinio džiaugsmo, pasitikėjimo savimi siekiant savo svajonės. 

  Suteikia spontaniškumo įgyvendinant idėjas ir padeda lengviau atsisveikinti su senais prisirišimais, trukdančiais įgyvendinti jau gal pradėtas naujoves. Suteikia tolerancijos, be kurios neįmanoma širdies ir proto pusiausvyra, kartu padeda būti atviram svetimiems pasiūlymams, bet išlikti ištikimam tam, kas atrodo įdomu ir prasminga.

  Avantiūrinas ramina užspaustas baimes, ypač kurių priežastys susijusios su pirmaisiais septyneriais gyvenimo metais. Naudingas psichoterapijoje, nes atplaiduoja emocijas ir skatina pozityvų požiūrį į gyvenimą. Tai vienas svarbiausių akmenų psichoterapijoje.

  Avantiūrinas sugeria elektromagnetines bangas, kurias skleidžia kompiuteris, mobilus telefonas ar kiti elektros prietaisai.

  Plačiau apie Avantiūrino mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.

  Apie Turmaliną

  Juodas turmalinas (šerlas) saugo nuo įvairaus pobūdžio neigiamų įtakų, padeda aiškiai formuoti savo tikslus, išsiaiškinti atvirus klausimus, išvengti įtampos, keliamos kitų, nesiunčiant jos atgal, o ją neutralizuojant.

  Šerlas ypač tvarko nervų sistemos pakenkimus, kurių kaltininkai buvo kiti, raumenų distrofiją, pertempimus ir virpėjimą, epilepsiją, artritą, rožę, veido paralyžių.

  Plačiau apie Turmalino mineralą ir visas jo rūšis galite skaityti skyrelyje AKMENŲ APRAŠYMAI.