Prekių katalogas

AVANTIŪRINO AUSKARAI

 • AVANTIŪRINO AUSKARAI

  55 
  69  Sutaupykite 14 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus avantiurino mineralas
  Dydis
  13 x 17 mm ovalai
 • Apie prekę

  Auskarėliai pagaminti iš natūralaus avantiūrino mineralo, užsegimas sidabrinis.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų.    

  Apie Avantiuriną

  Pagal senovės graikus, avantiurinas suteikia drąsosoptimizmo ir tikslingumo, padeda pažinti netikrus draugus ir išsaugoti ištikimiausius.

  Avantiurinas padeda atrasti save ir įsisamoninti savo individualumą, ramina pyktį, agresiją, pažadina naujas idėjas, skatina toleranciją kitų nuomonei, gyvenimo džiaugsmą. Jis ramina baimes, kurios buvo užspaustos dar vaikystėje (netvarko buvusių gyvenimų problemų), depresyvias nuotaikas ar tiesiog neigiamą požiūrį į gyvenimą ir save, padeda atsipalaiduoti, pailsėti, užmigti, nesusirgti po emocinių stresų, pašalina emocines blokadas.

  Jo siela-dvynė - rožinis kvarcas, tad puikiai galima nešioti kartu ant širdies čakros, kad išmoktume mylėti save, o tada su šiluma priimti ir kitus. Padeda išspręsti problemą “imti - duoti”. Jį gali nešioti tie, kurie dėl rūpesčių praranda apetitą (neutralizuojamas nervingumas).

  Kartu su malachitu naudojamas nuo širdies ligų, sukeltų stresų ir emocinių problemų.
  Ypač tinka 5 ir 4 čakroms, bet jį galima dėti ir prie kitų, kartu su atitinkamais akmenimis, kad neutralizuoti įvairiai atsiradusius stresus.

  Plačiau apie Avantiurino mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.