Audronė Ilgevičienė
AKMENŲ VALDOVO PASAKOJIMAI

 • Kraunamos nuotraukos
 • „Akmenų valdovo pasakojimai" – tai knyga, kurioje paprasta ir vaikams suprantama kalba pasakojama apie populiariausius mineralus, jų formavimosi ypatumus, radimvietes, išvaizdą bei poveikį, apie sudėtingą pasaulių sąrangą, dvasines vertybes, žmonių tarpusavio santykių etiką.

  Ji – tarsi Vartai į išmintingą ir darnų pasaulį, kuriame gyvena žvaigždžių, mineralų, augalų, gyvūnų karalystės.

  Tai istorija, skirta visiems Motinos Žemės vaikams, nesvarbu, ar jiems aštuoneri, ar aštuoniasdešimt. Ji apie Akmenų valdovą ir kalnų dvasias, saugančias kristalų ir mineralų paslaptis. Šios paslaptys padeda atverti ir kitas, žmogui ligi tol neaiškias, paslaptis – apie jį patį, pasaulius ir visą kosmosą.

  Šis knygos leidimas papuoštas tapytojo Alberto Satkaus iliustracijomis. 

   

  Pratarmė antrajam leidimui

  Prieš jus – jau antrasis mineralų terapeutės, filosofės, dvasinės astrologijos atstovės Audronės Ilgevičienės knygos „Akmenų valdovo pasakojimai“ leidimas. Ją leisti paskatino ne tik tai, kad 2002 m. išėjusio pirmojo knygos leidimo egzemplioriai seniai dingo iš knygynų lentynų, o knyga tapo bibliografine retenybe, kur kas svarbiau tai, kad pasaulį išvydo nauja vaikų karta – vaikų, kuriems panašaus pobūdžio literatūros, kaip žinoma, labai trūksta. Pastaruoju metu daugelis tėvų pastebi didelį vaikų susidomėjimą Žemės paslaptimis ir Visatoje vykstančiais procesais. Vaikai klausinėja apie žvaigždžių atsiradimo būdus, nori daugiau žinoti apie supernovas, Mėnulio atsiradimą, kitų galaktikų egzistavimą… Tokio pobūdžio klausimai skatina ieškoti atsakymų, o jų rasti nelengva. „Akmenų valdovo pasakojimai“ ir yra ta knyga, kurioje paprasta ir vaikams suprantama kalba pasakojama apie populiariausius mineralus, jų formavimosi ypatumus, radimvietes, išvaizdą bei poveikį, apie sudėtingą pasaulių sąrangą, dvasines vertybes, žmonių tarpusavio santykių etiką.


  Ji – tarsi Vartai į išmintingą ir darnų pasaulį, kuriame gyvena žvaigždžių, mineralų, augalų, gyvūnų karalystės. Įstabu matyti, kaip pagrindinės „Akmenų valdovo pasakojimų“ minčių gijos plėtojamos vėliau užrašytose autorės knygose ir smulkiais raštais išaudžiamos monumentaliame jos veikale „Antropoteosofija“. Šis knygos leidimas papuoštas tapytojo Alberto Satkaus – žmogaus, prieš daug metų išdrįsusio peržengti tuos Vartus, – iliustracijomis. Ji papildyta naujomis, dar nepublikuotomis įvairių mineralų fotografijomis. Džiaugiamės, kad tai pirmoji knyga, kurią išleidžia viešoji įstaiga „Idealistų būstinė“. Nuoširdžiai viliamės, kad su didele meile parašyti „Akmenų valdovo pasakojimai“ ras atgarsį ir naujosios skaitytojų kartos širdyse, kurios, pamažu atsiverdamos, išgirs ir perpras siunčiamą mįslingą žinią. Akmenų valdovas kalbės Jums. Išgirskite, ką jis sako. Karalysčių gyventojai padės. Raktas – Širdis. Žmonių – penktoji karalystė. Išsprendus šią minklę, viskas aplinkui ims keistis… Malonaus skaitymo ir laimingo Kelio!

  Leidėjai

  2-asis leid. Vilnius: VšĮ „Idealistų būstinė“, 2016. 158 p. ISBN 978-609-95799-0-0.