APSAUGA IR STIPRYBĖ

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Natūralių mineralų komplektas vandeniui 

  Komplektą sudaro kalnų krištolo ir juodo turmalino akmenukai. 

  Bendras visų akmenėlių svoris - apie 80 g.

  Vienas iš būdų mineralų energijai pasiimti - tai geriamasis vanduo su pasirinktais akmenimis. Siūlome jums pasigaminti kalnų krištolo ir turmalino vandenį. Mineralai dedami į stiklinį ąsotį (apie 1 - 2 l talpos) su šeimos geriamuoju vandeniu ir laikomi jame, vis kas savaitę nuplaunant nuo jų vandens nuosėdas ir pakraunant.

  Šis akmenukų derinys veikia intensyviai, sukurdamas apsaugą ir stiprybę. Juodas turmalinas (šerlas) saugo nuo įvairaus pobūdžio neigiamų įtakų, padeda aiškiai formuoti savo tikslus, išsiaškinti atvirus klausimus, išvengti įtampos. Kalnų krištolas padeda susikoncentruoti, susikaupti, suteikia aiškumą mintyse, stiprina atmintį, gerina iškalbą, suteikia harmoniją, ramybę, pusiausvyrą, išraiškingumą ir apsaugą. Suteikia žvalumo, aktyvumo, tikėjimo ir pastovumo.  

  Svarbi sąlyga: mineralus, kuriuos nusprendėte vartoti vandeniui, nebenaudokite jokiems kitems tikslams, vadinasi, nenešiokite, nelaikykite rankoje ir nedėkite ant skaudamų vietų. Tam jau reikia turėti kitus akmenukų egzempliorius.