IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ

  • Mielas lankytojau, noriu pasiūlyti savo nuoširdžią pagalbą tau. Tai paslauga "Iš širdies į širdį". Jau senai brendo mintis sukurti tokio pobūdžio paslaugą kenčiantiems ar kažkokių bėdų prislėgtiems žmonėms. Visą savo gyvenimą norėjau daryti kažką prasmingo, kas neštų naudą aplinkai, sukurti daugiau gėrio ir grožio aplink save.

    Aš esu paprastas žmogus kaip ir tu, mane aplanko tiek geri, tiek sunkesni gyvenimo įvykiai. Su vienais iš jų lengviau susitvarkyti, su kitais sunkiau. Jeigu tau sunku ir neturi su kuo apie savo bėdas pasikalbėti, jautiesi vienišas ir nesupratas, galbūt norėsi pasikalbėti su manimi iš širdies į širdį. Kartais atverti širdį visiškai nepažįstamam žmogui yra daug lengviau nei draugui ar artimąjam.

    Aš mėgstu klausytis žmonių širdžių ir jų gyvenimo istorijų. Kiekvienas žmogus - tai asmeninė legenda su visa be galo įdomia istorija, skausmais ir džiaugsmais. Tai lyg knyga su įmantriausiais gyvenimo vingiais, personažais ir herojais. Būtų puiku susitikti tik vieną vienintelį kartą, bet kad tas susitikimas būtų toks gilus ir prasmingas, kad daugiau nebeprireiktų jaustis gyvenimo auka, kad tas susitikimas ir gilus išsišnekėjimas užgydytų tai, ką tau labiausiai skauda, ką labiausiai reikia išgydyti.

    Aš laukiu iš tavęs labai gilaus atsivėrimo, kalbėjimo iš širdies gelmių, pačių pačiausių sielos kertelių išvalymo per išsikalbėjimą. Aš būsiu tarsi tas nuodėmklausys, kuris išklauso ir atjaučia, bet jokiu būdu nesmerkia. Turiu savyje daug atjautos ir labai užjaučiu kenčiančius. Gerbiu ir myliu kiekvieną žmogų, kaip ir kiekvieno iš mūsų klaidas ir klystkelius, todėl turiu vidinį siekį gerbti kiekvieną tavo papasakotą istoriją. Todėl galiu drąsiai išklausyti apie visus tavo gėdingus veiksmus, ar giliai tūnantį sielvartą. Turiu daug šilumos ir noro dalintis vidiniu gėriu. Man tai lyg savotiška tarnystė gyvenimui, kad atjautos ir gėrio Žemėje būtų nors kiek daugiau. Galbūt negaliu išgelbėti viso Pasaulio, bet galiu išklausyti tave iš visos širdies ir per išklausymą bei skleidžiamą atjautą tavo skausmui, palengvinti tavąją naštą.

    Nuoširdžiai Rasa