Prekių katalogas

APATITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  25 
  29  Sutaupykite 4 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus apatito mineralas
  Matmenys
  8 x 25 x 30 mm
  Apdirbimas
  nugludintas, lašo formos
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus apatito mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Pakabukas parduodamas su virvele. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti"  

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 

  Apie Apatitą

  Apatitas stiprina meilę sau, supančiam pasauliui, parodo, kur slypi vidinės gydomosios galios, ugdo intelektą, skatina dvasinį tobulėjimą ir padeda išsilaisvinti iš negatyvių minčių ir patirčių.
  Šio mineralo energija pagreitina asmenybės augimą, mažina išorinį aplinkos poveikį, skatina motyvaciją ir bendradarbiavimą, padeda gyventi pilnavertį gyvenimą. Apatitas padeda susidoroti su apatija, irzlumu, agresija, išsklaido emocinę painiavą, skatina greičiau įveikti iškilusias gyvenimiškas krizes.

  Šis akmuo sužadina gyvybinę energiją, padeda išspręsti finansines problemas, skatina keisti požiūrį į susidariusią situaciją. Apatitas padeda lengviau pažinti save, pasiekti pusiausvyrą tarp proto ir širdies, stiprina intuiciją, sąmoningumą ir valią. Tai yra akmuo, padedantis įsisavinti žinias (ypač humanitarinių mokslų srities).

  Apatitas subalansuoja In ir Jan energijas (moterišką ir vyrišką), sustiprina Kundalini energijos tekėjimą. Meditacijos metu padeda išsilaisvinti iš negatyvių minčių bei sustiprina vidinę taiką ir ramybę. Apatitas padeda ugdyti ir stiprinti telepatinius gebėjimus. Tai akmuo, kuris padeda įveikti ypatingai sudėtingas situacijas ir išlikti stipriam, nenusivylusiam gyvenimu.

  Plačiau apie Apatito mineralą galite skaityti informaciniame skyrelyje  APATITAS.