Prekių katalogas

APATITO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  27 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus apatito mineralas ir perlas
  Riešo apimtis
  15 - 16.5 cm
  Apdirbimas
  briaunuoti rutuliukai
  Mineralų dydis
  3 mm
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus apatito mineralo. Apyrankėje yra įvertas natūralus gėlavandenis perlas. Suverta ant gumelės, patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos.  Kadangi šios apyrankės yra iš smulkučių akmenėlių, jos nešiojasi kitaip, nei stambių akmenų apyrankės. Jas galima nešioti tiek esant smulkiam riešui, tiek stambiam. Jų dydis yra tinkamas iki 16.5 cm apimties riešo, tačiau pilnai galima nešioti ir esant 15 ar 16 cm riešui, nes apyrankė yra subtili ir smulkutė, todėl esantis laisvumas aplink ranką nesuteikia diskomforto.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.    

  Apie Apatitą

  Apatitas stiprina meilę sau, supančiam pasauliui, parodo, kur slypi vidinės gydomosios galios, ugdo intelektą, skatina dvasinį tobulėjimą ir padeda išsilaisvinti iš negatyvių minčių ir patirčių.

  Šio mineralo energija pagreitina asmenybės augimą, mažina išorinį aplinkos poveikį, skatina motyvaciją ir bendradarbiavimą, padeda gyventi pilnavertį gyvenimą. Apatitas padeda susidoroti su apatija, irzlumu, agresija, išsklaido emocinę painiavą, skatina greičiau įveikti iškilusias gyvenimiškas krizes.

  Šis akmuo sužadina gyvybinę energiją, padeda išspręsti finansines problemas, skatina keisti požiūrį į susidariusią situaciją. Apatitas padeda lengviau pažinti save, pasiekti pusiausvyrą tarp proto ir širdies, stiprina intuiciją, sąmoningumą ir valią. Tai yra akmuo, padedantis įsisavinti žinias (ypač humanitarinių mokslų srities).

  Apatitas subalansuoja In ir Jan energijas (moterišką ir vyrišką), sustiprina Kundalini energijos tekėjimą. Meditacijos metu padeda išsilaisvinti iš negatyvių minčių bei sustiprina vidinę taiką ir ramybę. Apatitas padeda ugdyti ir stiprinti telepatinius gebėjimus. Tai akmuo, kuris padeda įveikti ypatingai sudėtingas situacijas ir išlikti stipriam, nenusivylusiam gyvenimu.

  Plačiau apie Apatito mineralą galite skaityti informaciniame skyrelyje  APATITAS