ANGELITO/ANHIDRITO PAKABUKAS

 • Kraunamos nuotraukos
  15 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus angelito/anhidrito mineralas
  Matmenys
  8 x 20 x 30 mm
  Apdirbimas
  lašo formos, nugludintas
 • Apie prekę

  Pakabukas pagamintas iš natūralaus angelito/anhidrito mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Odinė virvelė pridedama. 

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomiosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Pakabučio nešiojimas su odine virvele puikiai tinka prie laisvo stiliaus aprangos. Tačiau dažnai mėgstama šiuos pakabukus nešioti ir su grandinėle. Nešiojant šį pakabuką su grandinėle, galėsite juo pasipuošti net ir prie oficialaus ar griežto stiliaus rūbų. Tik turėkite omenyje, jog šiuo atveju reikės įsigyti tokią grandinėlę, kurios susegimo galiukai yra siauri ir galės pralįsti pro pakabučio skylutę.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek kitokio atspalvio nei yra iš tiesų.

  Apie Angelitą arba Anhidritą

  Dalinai tinka selenito savybės. Ezoterikoje dar vadinamas angelo akmeniu.

  Šio mineralo pasirinkimas dažnai nurodo Lemūrijos įtaką sielai ir ten įgytą patyrimą, kurį galima dabar atskleisti.

  Angelitas stabilizuoja esant ekstremalioms aplinkybėms, suteikia apsaugą. Jis stiprina telepatinius sugebėjimus, skatina gilesnį astrologijos supratimą, padeda pasijusti Visatos dalele, plečia sąmonę, atveria kanalus bendravimui su kitų dimensijų atstovais. Gali būti naudojamas rebefingo terapijoje. Naudingas psichologams, psichoterapeutams.

  Puikiai tinka meditacijoms.

  Plačiau apie apie Angelito/Anhidrito mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.