ANGELITO/ANHIDRITO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  38 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus angelito/anhidrito mineralo. Tarpuose metalinės detalės. Suverta ant gumelės, patogu nešioti, laisvai užsideda ant rankos.

  Mineralų dydis: 12 mm rutuliukai
  Tinkama nešioti: 15 cm riešui

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.   

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".  

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek kitokio atspalvio nei yra iš tiesų.

  Apie Angelitą arba Anhidritą

  Dalinai tinka selenito savybės. Ezoterikoje dar vadinamas angelo akmeniu.

  Šio mineralo pasirinkimas dažnai nurodo Lemūrijos įtaką sielai ir ten įgytą patyrimą, kurį galima dabar atskleisti.

  Angelitas stabilizuoja esant ekstremalioms aplinkybėms, suteikia apsaugą. Jis stiprina telepatinius sugebėjimus, skatina gilesnį astrologijos supratimą, padeda pasijusti Visatos dalele, plečia sąmonę, atveria kanalus bendravimui su kitų dimensijų atstovais. Gali būti naudojamas rebefingo terapijoje. Naudingas psichologams, psichoterapeutams.

  Puikiai tinka meditacijoms.  

  Plačiau apie apie Angelito/Anhidrito mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.