AMONITO AUSKARAI

 • Kraunamos nuotraukos
  2700
  3000 Sutaupykite 300
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Auskarai pagaminti iš natūralaus suakmenėjusio amonito, įrėminti į metalą.

  Amonitų dydis: 27 x 32 mm, spiralės formos 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".  

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Amonitą

  Fosilijos - tai gyvų organizmų likučiai ar įspaudai arba gyvūnų bei jų dalių ar augalų suakmenėjimai iš ankstesnių geologinių epochų. Pirmosios fosilijos datuojamos apie 3,5 mljrd. metų.

  Visų tautų šamanai jas naudodavo savo ritualuose, o paties šamano amuletu dažniausiai taip pat būdavo fosilija.

  Itin gerbiami buvo amonitai. Jų randama įvairių. Bet kurie jų būdavo laikomi plačios sąmonės simboliu, simbolizavo kelionę laiku ir erdve, Kūrėjo jėgą ir pačią Evoliuciją. Amonitai su suformuotomis gyvatės galvomis buvo kabinami alchemikų laboratorijose kaip apsauga nuo demoniškų jėgų. Daug kur jie būdavo rėminami į namų sienas apsaugai.

  Juodieji Himalajų amonitai (šaligramos) dar ir dabar garbinami kaip dievybės ir jų atributai. Paplitusi nuostata, kad tai – dievo Vishnu, kai kur teigiama, jog Budos inkarnacija. Ypač vertingomis laikomos šaligramos su piritu. Auksinė pirito spalva – tai grynojo Pažinimo simbolis. Amonito spiralės – tai pakopos į nušvitimą. Ji turinti stovėti šalia Ganešos figūrėlės. Alpinistai į viršukalnes neša šaligramą kaip auką kalno Dievams. Manoma, jog piritizuota šaligrama saugo juos kalnuose nuo nelaimių. 

  Plačiau apie Fosilijas galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.