AMETRINO BŪGNINUKAI

 • Kraunamos nuotraukos
  10 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus ametrino mineralas
  Matmenys
  apie 9 x 19 x 20 mm
  Apdirbimas
  nugludinti gabalėliai
 • Apie prekę

  Natūralaus ametrino mineralo būgninukai. Kaina nurodyta už 1 vnt. Šie akmenukai nebuvo fotografuoti atskirai, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės fotonuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų ar yra šiek tiek kitokio atspalvio.   

  Apie Ametriną

  Pagrindinė tema, kaip ir ametisto - transformacija. Poveikio kryptis: prieštaravimų, susijusių su savirealizacija, harmonizavimas. Ametrinas veikia pakankamai švelniai, tačiau aiškiai ir kryptingai.

  Tai vidinės pusiausvyros akmuo. Apramina dvasines kančias, atverdamas naują suvokimo pakopą. Padeda subalansuoti dvasios ir materijos santykį. Itin naudingas Kelio ir vidinių motyvų ieškotojams, keliantiems klausimą "kas esu Aš?"

  Skatina tikėti savimi ir savo nematomu vedimu. Padeda atsiverti kokybiškai meditacijai, skatina optimizmą, kūrybingumą, įkvepia tikslui. Padeda atskirti tai, kas tikra, nuo to, kas netikra.

  Plačiau apie Ametrino mineralą skaitykite sjyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.