AMETISTO IR PIRITO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus ametisto ir pirito mineralų. Suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos. 

  Mineralų dydis: 10 mm briaunuoti ametisto rutuliukai; 8 x 9 mm nešlifuoti kvadratėlio formos pirito gabaliukai;

  Tinkama nešioti: 15,5 cm riešui

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 

  Apie Piritą

  Piritas sukuria apsauginį lauką nuo įvairių neigiamos energijos formų. Kartu jis stiprina jį nešiojančio žmogaus aurą. Jis padeda įžvelgti, kas slypi už ištartų žodžių, veiksmo ar reiškinio. Stimuliuoja ne tik supratimą, bet ir suvokimą. Stiprina atmintį. Atveria kanalus universaliajai energijai patekti į tas vietas, kur ji reikalinga.

  Tinka tiems, kas nori dirbti su savimi. Kas to daryti nenori, pirito nešioti nereikėtų, nes jis padeda iš pagrindų pažinti save, t.y., pamatyti gerąsias ir blogąsias puses (tam paprastai susiformuoja situacijos, kurių nedirbantis su savimi nesupras ir kentės). Piritas atveria tai, kas buvo užslėpta. Jis reikalauja būti teisingu ir garbingu, išryškindamas tam tikrų gyvenimo situacijų ar ligų gilumines priežastis ir suteikia ryžto priimti tinkamus sprendimus ir pokyčius.

  Piritas ypač stiprina astralinį kūną, kuris galėjo būti susilpnintas melagingomis viltimis. Jis sužadina vyriškas savybes.
  Padeda išsiaiškinti neaiškias ligas, išryškindamas tikruosius ligos simptomus. Uždėtas ant skaudančios vietos, ramina skausmą.

  Plačiau apie Pirito mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.

  Apie Ametistą

  Daugelis senovės tautų laikė ametistą ypatingu akmeniu, saugančiu nuo burtų, blogų minčių, košmarų ir alkoholizmo. Graikai tikėjo, kad geriant iš ametistinės taurės, negalima pasigerti ir nuodai neveikia.

  Budistų vienuoliai gamindavsi iš jo malas. Dar ir šiandien jis vadinamas vyskupų akmeniu, atstovaujančiu dvasinei valdžiai. Dabartiniuose ezoteriniuose ratuose jis laikomas dvasinės alchemijos akmeniu ir priskiriamas pakylėtajam Mokytojui Sen-Žermenui.

  Šiame laikotarpyje jis ypač reikalingas, kad apsaugotų nuo sąmonės vystymąsi stabdančių ir griaunančių programų, įdiegiamų per aukšto dažnio bangas bei naująsias praktikas ezoterikoje (tiksliau - egzoterikoje), kaip ir daugelyje perkrauto gyvenimo sferų. Todėl ametistą vertėtų vadinti šio ir kito dešimtmečio amuletu.

  Ametistas priklauso transformacijos temai. Jis yra vienas iš ramiausio poveikio mineralų joje. Nuo ametisto ši tema ima vystytis toliau, lygiai kaip meilės temą pradeda rožinis kvarcas.

  Ametisto potemė arba funkcija - minčių alchemija. Taigi jį galima vadinti idealiu minčių bei susikurtų arba prisiimtų mentalinių programų transformatoriumi. Būtent todėl kai kurie tyrinėtojai vadina jį Vidinės laisvės akmeniu. Jis universalus, nes atsiskleidžia vis naujomis savo poveikio briaunomis: vienaip - pradedančiajam ieškotojui, kitaip - juo esančiajam, dar kitaip - praėjusiam sistemas...

  Ametistas padeda kontroliuoti temperamentą, valdyti pykčio, impulsyvumo priepolius, nežabojamas aistras, atsisakyti blogų įpročių, alkoholio. Tai vaistas nuo proto įtampos Nr. 1. Puikiai padeda susikoncentruoti, skatina mentalinę saviraišką, analitinius sugebėjimus, minčių aiškumą, gerina atmintį.

  Ametisto paskatintas mąstymo ir pažiūrų kitimas automatiškai veikia sąmonės kitimą, o tai savaime paskatina dvasinį budimą. Ramina kriticizmą, poreikį vertinti ar neigti kitus arba save, intelektinį pavydą (nešioti ant kaklo), padeda pamatyti atgyvenusius įpročius ir juos pergalėti.
  Padeda įkūnyti Kūrėjo įkvėptas idėjas. 

  Padeda suderinti dvasią ir materiją, bei suvokti atsakomybę už save, kitus ir savo Sielą. Padeda suvokti vidinio negatyvo gilumines priežastis. Ramina dvasinę puikybę, įsikalbėtą "šventumą" ar mentalinį fanatizmą. Reikalingas visiems, kurių darbas - dirbti su kitų žmonių problemomis. 

  Tai taikos ir pusiausvyros akmuo, susijęs su protekcija, aukštas pareigas užimančiais draugais. Jis saugo išvykose, padeda susikaupti vairuotojams kelionėje, mokiniams ir studentams prieš sunkias pamokas ir egzaminus, nuveja sunkias mintis, gerina atmintį.

  Ametistas ugdo ištikimybę ir teisingumą, grynina ir žadina iš letargo jį nešiojančio žmogaus sielą, suteikia drąsos, stiprybės, vidinio žavesio, sužadina fantaziją, bet ir padeda jį nešiojančiam teisingai spręsti ir veikti, daugiau pasitikėti savo aukštesniuoju ,,Aš’’, toliaregiškiau įžiūrėti ir spręsti savo problemas.

  Jis stiprina valią ir saugo dvasinius ryšius, suteikia daugiau harmonijos ir šilumos, padeda atsisakyti iliuzijų, surasti ,,aukso vidurį’’.

  Ametistas padeda nuo nuodų, magijos, piktų dvasių, košmaro, ,,nužiūrėjimo’’. Šio akmens vengia visi žmogiško pavidalo ,,šliužai’’.
  Tai puikus akmuo meditacijoms, intuicijai skatinti, trečiosios akies atvėrimui. Skatina dvasinį budrumą, garbingumą, sugebėjimą apsispręsti.   

   Plačiau apie Ametisto mineralą galite skaityti skiltyje  AKMENŲ SAVYBĖS.