Prekių katalogas

AMETISTO AUSKARAI

 • Kraunamos nuotraukos
  23 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus ametisto mineralas
  Dydis
  8 mm
  Forma
  rutuliukai
  Metalas
  sidabriniai galiukai ir užsegimas
 • Auskarėliai pagaminti iš natūralaus ametisto mineralo. Rutuliukai 8 mm skersmens, galiukai ir užsegimas sidabriniai.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti"

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Ametistą  

  Tai transformacijos, vidinės laisvės, dvasios išsiskleidimo ir alchemijos akmuo. Padeda suderinti dvasią ir materiją, bei suvokti atsakomybę už save, kitus ir savo Sielą. Skatina daugiau pasitikėti savo aukštesniuoju ,,Aš’’, toliaregiškiau įžiūrėti ir spręsti savo problemas. Puikiai padeda susikoncentruoti, skatina analitinius sugebėjimus, minčių aiškumą, gerina atmintį. Akmuo stiprina valią ir saugo dvasinius ryšius, suteikia daugiau harmonijos ir šilumos, padeda atsisakyti iliuzijų, surasti ,,aukso vidurį’’. Padeda atsisakyti blogų įpročių, alkoholio.

  Ametistas saugo išvykose, padeda susikaupti vairuotojams kelionėje, mokiniams ir studentams prieš sunkias pamokas ir egzaminus, nuveja sunkias mintis, gerina atmintį. Puikus akmuo meditacijoms, intuicijai skatinti, trečiosios akies atvėrimui. Suteikia apsaugą nuo negatyvių energijų.

  Plačiau apie Ametisto mineralo poveikį ir gydomąsias savybes skaitykite skyrelyje/galerijoje  AMETISTAS.