Prekių katalogas

AMETISTO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  15 
  17  Sutaupykite 2 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus ametisto mineralas
  Riešo apimtis
  15 - 16 cm
  Apdirbimas
  rutuliukai
  Mineralų dydis
  4 mm
 • Apyrankė pagaminta iš natūralaus ametisto mineralo. Suverta ant gumelės, patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 

  Apie Ametistą 

  Ametistas priklauso transformacijos temai. Jis yra vienas iš ramiausio poveikio mineralų joje. Nuo ametisto ši tema ima vystytis toliau, lygiai kaip meilės temą pradeda rožinis kvarcas.

  Ametisto potemė arba funkcija - minčių alchemija. Taigi jį galima vadinti idealiu minčių ir susikurtų arba prisiimtų mentalinių programų transformatoriumi. Būtent todėl kai kurie tyrinėtojai vadina jį Vidinės laisvės akmeniu. 

  Ametistas skatina sielos budimą ir Dvasios išsiskleidimą. Suteikia vidinės laisvės, skatina intuiciją, padeda suprasti priešybių vienybę ir gyvenimą joje, suteikia vidinės ramybės ir taikos. Mineralas padeda supratimą versti suvokimu, išgryninti vidinį negatyvmą per jo giluminių priežasčių suvokimą. Skatina platesnę sampratą apie Kūrėją, Tikėjimą, Teisinugumą. Apvalo ryšio su Kūrėju tiesioginį kanalą nuo sielai netinkančių svetimų mentalinių programų. Ramina dvasinę puikybę, mentalinį fanatizmą.

  Tai idealus akmuo dvasinėms meditacijoms, darbui su sapnais (jie tampa ryškesni ir lengviau įsimenami). Skatina dvasinį budrumą, garbingumą, sugebėjimą apsispręsti.

  Padeda išspręsti Dvasios ir materijos konfliktą savyje, suvokti atsakomybę prieš save, kitus ir savo Sielą bei Kūrėją, padeda pagauti Kūrėjo įkvėptas Idėjas.

  Reikalingas visiems, kurių darbas - dirbti su kitų žmonių problemomis.

  Tai vaistas nuo mentalinės įtampos Nr. 1 (palaikyti rankoje kristalą). Puikiai padeda susikoncentruoti, skatina mentalinę saviraišką, analitinius sugebėjimus, minčių aiškumą, gerina atmintį. Logikai suteikia dvasios atspalvio. Ametisto paskatintas mąstymo ir pažiūrų kitimas automatiškai veikia sąmonės kitimą, o tai savaime paskatina dvasinį budimą. Vadinasi, ametistas lemia laipsnišką perėjimą nuo žemojo proto prie aukštesniojo.

  Ametistas skatina emocinę pusiausvyrą, ramina karštakošiškumą, emocines audras, pyktį, susierzinimą, impulsyvumą, mentalinį ir emocinį fanatizmą, perdėtus, net liguistus prisirišimus, mentalinės saviraiškos ir mirties baimes.

  Ametistas padeda laisviau integruotis į visuomenę, pasitikint savo jėgomis ir vedimu. Ramina naktinius košmarus (dėti po pagalve).

  Apsaugo nuo psichinių, magiškų puolimų, taip pat svetimų mentalinių programų, kurios iškart transformuojamos.

  Padeda patirti vedimą, įkūnijant Kūrėjo įkvėptą Idėją, būnant reikiamu laiku reikiamoje vietoje, sutinkant reikiamus žmones ir tinkamai meistraujant situacijas. Taip pamažu atsiveria tiesioginis ryšys su kosmosu.

  Skatina sėkmingą, bet būtinai sąžiningą verslą, auklėja savo šemininką situacijose pamatyti savo nesupratimą ir laiku ištaisyti savo klaidas.

  Patyrus netektį, padeda suvokti, kad mirties nėra, yra tik būsenų kitimas: taip išlaisvėjama ir ateina ramybė.

  Ametistas padeda išlipti iš alkoholizmo liūno.

  Ametistas tiesiog būtinas visiems, pasiduodantiems svetimai įtakai ir prisiimantiems kitų mentalines programas.

  Šis akmuo nepakeičiamas tiems, kurie prisiima atsakomybę už kitus, nes nemoka pasakyti “ne”, kaip ir tiems, kurie vis skundžiasi prisiimą tėvų ar protėvių karmą, vadinasi jų mentalines programas.

  Ametistas reikalingas užsiimantiems dvasinėmis praktikomis ir meditacijomis. Jos bus švaresnės ir suteiks gilesnį sąmoningumą bei iš jo kylantį suvokimą.

  Labai tinkamas akmuo studentamas ir mokiniams per egzaminus.

  Šis akmuo tinka tiek psichoterapeutams, psichologams, tiek įvairių sričių gydytojams (ypač onkologams), tiek mokytojams, tiek dvasininkams ir visiems kitų sričių darbuotojams, pervargstantiems nuo svetimų problemų, kurių jie nebepajėgia suvirškinti. Šiuo atveju tinka ametisto pakabutis, karoliai, gabalėlis vyriškų marškinių kišenėlėje. Naudingas ir nemažas ametisto kristalas ar drūza aplinkoje netoli dirbančiojo.

  Plačiau apie Ametisto mineralą skaitykite  AMETISTO APRAŠYMAS.