Prekių katalogas

AMAZONITO APYRANKĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  7565
  89  Sutaupykite 1335
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Apyrankė pagaminta iš natūralaus amazonito mineralo, suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos.

  Mineralų dydis: 13 mm rutuliukai
  Tinkama nešioti: 18 cm riešui (pagal apimitį tinkanti ir vyrams)

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų. 

  Apie Amazonitą

  Amazonitas ramina ir apvalo nuo neigiamų energijų, gesina vidinius prieštaravimus, skatina harmonijos ir ramybės jausmą. Pagal M.Giengerį, amazonitas padeda išsilaisvinti iš minties, jog esate tik žaisliukas likimo rankose ir skatina imti savo gyvenimą pačiam į rankas.

  Amazonitas išlygina nuotaikų kaitą, mažina liūdesį, susivaržymus ir skatina pasitikėjimą Dievu. Jis padeda spręsti problemas remiantis ir intuicija ir protu.

  Amazonitas harmonizuoja astralinį ir mentalinį kūnus, suaktyvina 3 ir 4 čakras, sužadina gyvenimiškąją jėgą, stiprina visus meridianus.

  Ypač tinka nervų sistemos pakenkimams tvarkyti ir išlaisvinti tas blokuotas energijas, kurios neigiamai veikia nervus. Amazonitas reguliuoja medžiagų apytakos sutrikimus, kepenų veiklą, stiprina nervus. Jį gali nešioti sergantys smegenų ligomis. Harmonizuoja hipofizio ir tymuso veiklą, ramina širdies nusiskundimus.

  Plačiau apie Amazonito mineralą galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.